.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Aralık 2013

YORUM 0

Sonbahar Kış Sezonunun Moda Trendleri

 • Sponsor
 • yeni moda

  yeni moda

  Yeni sezondan neler bekleniyor? Ünlü moda tasarımcıları nasıl tercihlerde bulundu? 2013 / 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonlarında neler tercih edildi? Bu soruları çoğaltmak mümkün. Ancak karşılığını verebilmek o kadar kolay değil. Bir çok defile ve modacının kataloglarını incelemek gerekiyor. Sizler için meşakatli bir galeri derledikten sonra gururla sunacağımız bir konu ile karşınızdayız.

  Bu sezon diğer sonbahar – kış sezonlarına göre çok daha renkli bir moda anlayışına sahne oldu. Genelde koyu ve mat renkler kış aylarını esir alırken bu sene canlı bir çok defile ile karşılaştık. Bazı markalar koyu renk modasını devam ettirirken bazı markalarda yazdan kalma neon furyasını devam ettirdi. Ancak şu bir gerçek ki bütün markalar vintage rüzgarını arkasına aldı. Hatırlayacak olursak transparan detaylar ve otantik desenlerin sezona damgasını vuracağını söylemiştim. Galerilerde de göreceğiniz gibi modanın kalbinin attığı bir çok defilede düşündüğümüz tablolar ile karşılaştık. Kısa bir özet geçmek gerekirse moda dünyası bu sene en renkli sonbahar – kış sezonunu geçiriyor. Çok büyük bir keyifle hazırlanmış galerimizde sıkılmadan gezeceğinizi umuyoruz. Görsellerin çok uzamaması için birleştirerek sunmaya çalıştık. Bu nedenle galeride detaylı inceleme yaparak daha çok keyif alabilirsiniz. Bunun içinde ilk olarak bir resme tıklayın. Sonrasında galeri sizi yönlendirecektir.

  Ayrıca mail adresi görünecek endişesiyle yorum yapmaktan kaçınan takipçilerimiz endişelenmesinler. Mail adresleriniz sitede hiç bir şekilde görüntülenmemektedir. Şimdi dilerseniz bu sezonun en şık modellerini hep birlikte hatırlayalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz