.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Temmuz 2014

YORUM 0

Sportive Tişört Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Sportive Tişört Modelleri

  Sportive Tişört Modelleri

  Spor giyinmeyi sevenlere Sportive tişört modellerini bu yaz için tavsiye edebiliriz. Harika fiyatlar ve kaliteli ürünleri ile bugünün indirimi olarak karşımıza çıkıyor.

  Bir çok marka her gün indirim gerçekleştiriyor. Bir çok marka her gün indirim adı altında vitrinlerini düzenliyor. Ancak piyasayı biraz takip etmeye başladığınızda fiyatların aldatmaca olduğunu görüyorsunuz. Önce yükseltilip sonra eski fiyatlara indirim adı altında geri satılıyor. Psikolojik olarak da indirim olduğunu görünce etkileniyoruz. Normal fiyatı indirimli aldığımız için seviniyoruz. Peki gerçek indirimleri nasıl anlayabiliriz? İşte burada devreye biz giriyoruz. Markaların gerçek indirimleri ve fırsatlarını bizim sitemizde objektif olarak bulabilirsiniz.

  konumuza geçecek olursak Sportive markasının birbirinden şık bayan tişört modelleri için seçtiğimiz bir kaç model var. Ancak öncesinde biraz indirimlerden bahsedelim. Normal fiyatları 41 TL’ye kadar çıkan ürünlerin şuanki fiyatları ise 30 TL ile 13 TL arasında değişiyor. Sportive Mağazaları haricinde dilerseniz online olarak markafoni.com sitesinden ürünleri temin edebilirsiniz. İndirimlerin ne kadar daha devam edeceğini henüz bilemiyoruz.

  Kalite konusunda materyalleri incelemek eskisi kadar zor değil. Bilinçli müşteriler sayesinde artık bir çok marka materyalleri belirtmek zorunda kalıyor. Bu durumda bizim istediğimiz gibi kaliteli ürünlerin çok daha fazla üretilmesine sebep oluyor. Sportive tişörtlerinde bazı modellerde kullanılan materyalleri de sizlere sunacağız. İsterseniz şimdi tişörtleri çok daha detaylı görüntüleyebilmek için galerimize geçelim. Galerimizde büyük boy olarak çok daha net karar verebilirsiniz.

  İlerleyen günlerde Sportive markası ile ilgili araştırmalarımız devam edecek. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek de gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz