.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Aralık 2013

YORUM 0

Stefanel elbise modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Stefanel

  Stefanel

  Stefanel markasının birbirinden güzel ürünlerini sizler için incelemeye çalıştık. Bu konumuzda elbise modelleri ile alakalı yaptığımız analizleri sizlerle paylaşacağız. İlerleyen günlerde çok daha fazla ürün ve modeli sizlere sunacağız. Bu konumuzda Stefanel elbiseleri üzerine her tür detayı bulabileceksiniz. En ucuz fiyatları , uygun satış noktaları , model seçenekleri , kalitesi ve daha bir çok detayı sizlerle paylaşacağız.

  Stefanel elbise modelleri için yaptığımız incelemenin ilk bölümünde fiyatlardan bahsedelim. Çok fazla indirim yapmayan markanın hazır indirimini yakalamışken ihtiyaç halinde değerlendirmenizi tavsiye ederim. ( Bir çok kadının elbise ihtiyacı bitmez : ) ) Normal fiyatları 700 TL ‘ ye kadar çıkan bu kaliteli elbiselerin şu an indirimli fiyatları 420 ile 120 TL arasında değişiyor. Stefanel mağazalarından temin edilebileceği gibi şu sıralar 1v1y.com sitesinde de indirimli olarak ürünler satın alınabilir. Burada tercihi tabii ki sizler yapacaksınız. Çok farklı modeller arayanlar içinde bir çok önerimiz olacak. Bunun dışında dönemin trendlerini çok iyi yakalayan Stefanel markası aynı zamanda geniş ürün yelpazesi ile bizi kendine hayran bırakıyor. Elbette her zaman olduğu ürün kalitesi konusunda araştırma yaptık. Sadece fiyatlar bizim için asla tek başına anlam ifade etmez. Fiyatların yüksek gibi görünmesinin nedeni aslında kalitesinde gizli. %100 kaşmir , ipek , yün bir çok detayı elbiselerinde kullanıyorlar. Buda fiyatlardaki değişkenliğin nedeni.

  Bu sezon ürettikleri şahane tasarımları ile birlikte yeni konular ve yeni ürünlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz. Şimdi Stefanel elbise modelleri için hazırladığımız galeriyi gözden geçirelim.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz