.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Mart 2014

YORUM 0

Steve Madden Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

 • Sponsor
 • Steve Madden Mağazaları

  Steve Madden Mağazaları

  Türkiye içerisinde yer alan en kaliteli markaların mağaza adreslerini sizlerle paylaşamaya devam ediyoruz. Bu konuda ciddi bir arşivimiz olduğunu sitemizi günlük takip ederek görebilirsiniz. Daha önce ürünlerini beğeni ile araştırdığımız Steve Madden markasının Türkiye içerisinde yer alan mağazalarını il il ayrılmış şekilde bu konu içerisinde bulabilirsiniz.

  Steve Madden Mağaza Adresleri

  Steve Madden İstanbul Mağazaları

  CAPACITY Avm 0212 560 35 95 1. Kat

  CEVAHİR Avm İstanbul 0212 380 13 93 4. Kat

  City’s Nişantaşı Avm 0212 373 27 37

  KANYON Avm 0212 353 13 31 1. Kat

  Steve Madden Ankara Mağazaları

  ANKAMALL Avm 0312 541 15 38 Zemin

  Steve Madden İzmir Mağazaları

  AGORA Avm 0232 279 37 80 Zemin

  Steve Madden Eskişehir Mağazaları

  ESPARK Avm 0222 333 03 96 Zemin

  Steve Madden Mersin Mağazaları

  FORUM MERSİN Avm 1. Kat

  Türkiye AVM ‘ler içerisinde yer alan mağazalarını hep birlikte görüntüledik. Bunlar dışında yeni mağazalar açıldığında yine konumuzda güncel halde bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Şayet henüz eklenmemiş bir mağaza görürseniz bizleri bilgilendirerek sizde konumuza katkıda bulunabilirsiniz.

  Bunun dışında incelenmesini istediğiniz markalar için iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede değerlendirmeleri yapıp geniş ve detaylı bilgileri konu halinde sizlerle paylaşacağız. Steve Madden ile ilgili gelişmeleri takip edebilmek için bayanlaraozel.com ve yadamoda.com sitelerimizi de takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de yeni indirimler ve konularımız hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz