.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Haziran 2013

YORUM 0

Straplez Gelinlik Modelleri

 • Sponsor
 • Straplez gelinlik modası

  Straplez konusunda ısrarlı olanlar kadar , beğenmeyenler de var. Biz Straplez gelinlik tercihinde olanlar için önerilerde bulunacağız.Özellikle kabarık gelinliklere straplez detayın çok yakıştığını söylemek isteriz. Bu nedenle genel olarak bu tarzda örnekler sunmaya çalışacağız.

  Bu sezonun trendlerinden biri de kalp yaka straplez gelinlikler. Yine örnekler içerisinde bu detayları da görebilirsiniz. Genel olarak bu yıl içerisindeki modelleri tercih ettik. Ancak geçen senelere ait çok özel gelinlikleri de yine galerimizde bulabilirsiniz.

  Daha fazlası için ilk resme tıklayarak galeriye geçiş yapın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz