.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Eylül 2015

YORUM 0

Strobing Makyaj Nasıl Yapılır?

 • Sponsor
 • strobing makyaj

  Makyajda son dönemlerin trendi Strobing oldu. Mükemmel görüntüsü ve etkisiyle kadınların en çok tercih ettiği makyaj yöntemlerinden biri haline geldi. Bu konuda size Strobing makyaj nasıl yapılır ve görüntüsü ile ilgili temel bilgiler vereceğiz.

  Strobing Makyaj Nedir?

  Strobing makyaj yüzdeki doğallığı ortaya çıkaran farklı bir yöntemdir. Doğal görüntüyü en kolay yakalayan makyaj çeşidi olarak da nitelendirilebilir. Peki yüzdeki doğal görünümü istiyorsak neden makyaj yapalım. Elbette görünümü hem doğal hem de kusursuza yakın göstermek için mutlaka Strobing yöntemini denemelisiniz.

  Strobing Makyaj İçin Gerekenler

  Amaç doğal görünümü olabildiğince korumak olduğu için partilerde kullanılan abartılı ışıltılar yerini sağlıklı bir cilt görünümünü destekleyen doğal ışık yansımalarına bırakıyor. Bunu elde etmek için ihtiyacınız olan şey ise likit aydınlatıcı. Yüzün stratejik noktalarına uygulanan BB krem, nemlendirici ya da serum da strobing etkisini yakalamanıza yardımcı olabilir.

  Strobing Makyaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kim Kardashian sayesinde meşhur olan kontur tekniğinin aksine “strobing” kadınların saklamak, gölgelemek istedikleri noktaları değil, vurgulamak istedikleri noktaları hedefliyor. Bunun için yapmanız gereken şey aydınlatıcınızı yüzünüzün yüksekte kalan kısımlarına uygulamak. Güneşin yüzünüzde ilk vurduğu noktalar olan burun, yanaklarınızın yüksek kısımları, çene, dudak üstünüzün ortası aydınlatmanız gereken noktalar.

  Daha sonra Strobing etkisini yakalamak istiyorsanız cildinizin sağlıklı görünmesine de özen göstermelisiniz. Yarattığınız aydınlık etki cildinizdeki kusurları daha da vurgulayabilir. Aydınlatıcınızı cildinizde siyah nokta, açık gözenekler gibi sorunlu kısımlara uygulamamalısınız yoksa onları daha belirgin bir hale getirebilirsiniz.

  Bu makyaj çeşidi ile ilgili düşüncelerinizi mutlaka bizimle paylaşın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz