.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Mayıs 2013

YORUM 0

Su Yeşili Elbiseler ve Abiyeler

 • Sponsor
 • su yeşili elbise modası

  su yeşili elbise modası

  Moda trendi olarak renk arayanlara su yeşili elbise modelleri konusunda öneride bulunabilirim. Bu sene Adidas dahi bu renk üzerine bir koleksiyon çıkarmıştır. Bunun yanında bir çok marka ve tasarımcı su yeşili elbiseler üzerine detaylı çalışmalar yapmıştır.

  Zarif görünüm sağlayan bu renk ile ilgili sizlere bir çok elbise ve abiye paylaşımı gerçekleştireceğim. Bu sene özel tasarlanmış modeller arasında her tarzda modasevere göre örnekler seçmeye çalıştım. Bu konu hakkında sizlerde yorumlarla eklenmesini istediğiniz tarzda kıyafetleri bana bildirebilirsiniz.

  2013 Modası içerisinde yer alan su yeşili , genellikle abiyeler de daha yaygın olarak değerlendiriliyor. Bir çok ödül töreninde su yeşili tercih etmiş ünlü isimleri görmek mümkün.

  Nişanlık olarak tercih edilen bir renk olarak bilinmektedir. Nişan kıyafetleri içerisinde su yeşili tercih edilmesinin sebebi  , asil bir görüntü vermesidir. Daha ağır duruş sergilemek isteyen hanımların tercih nedenlerinden biride budur. Bu sene içerisinde çıkan nişanlık modelleri içerisinde de bolca su yeşili elbise görebilirsiniz.

  İncelemelerim şimdilik bu kadar. Sizleri her tarzda su yeşili elbise modellerinden oluşan galerimizle baş başa bırakıyorum. İlk resme tıklayarak galerimize geçip , modelleri tam boy ve detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz