.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Ekim 2013

YORUM 0

Superga kız çocuk ayakkabı modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Superga kız çocuk ayakkabı modelleri

  Superga kız çocuk ayakkabı modelleri

  Superga Türkiye içerisinde henüz yeni satışa başlayan kaliteli , rahat ve spor ayakkabı alanında başarılı bir İtalyan markasıdır. Sizlere bu bölümde kız çocukları için hazırladıkları tasarımları sunacağız. Hele birde indirime girmiş olması bizim için çok daha keyifli bir sunum hazırlamamıza neden oldu.

  Tasarım konusunda kısıtlı olduklarını kabul edebiliriz. Sadece tanıttığımız ürünlerin iyi yanlarını değil , eksik ve yetersiz kısımlarını da sizlere sunuyoruz. Her zaman dediğimiz gibi baştan aşağı analiz gerçekleştiren özel bir sitedesiniz.  Bu güne kadar öngörülerimizin tutmadığı olmadı. Yakında Türkiye piyasasında da ciddi yerlere geleceklerdir. Ülke olarak rahat ayakkabı arayışımız bir hayli fazla. Buda bizi Superga markasına iten unsurlardan biri.

  Pekala bir çoğunuz fiyatları merak ediyorsunuz. O zaman fiyat analizimizi hemen sizlere sunalım. Bütün modellerde indirim söz konusu değil. Şuan için Superga kız çocuk ayakkabı modelleri 99 ile 89 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Genel olarak ayakkabılarının fiyatı 99 TL. Rakipleri baz alındığında kalitesine göre fiyatların makul olduğunu söyleyebiliriz. Size çok mağaza seçeneği olmadığını üzülerek söylemek isteriz. Bu nedenle bu ayakkabıların online satışını daha çok tavsiye ederiz. Şuan için zizigo.com sitesinde bir butikleri var. Markayı daha önce denemeyenler için çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Daha sonra sizlere yeni modelleri hakkında bilgiler verme devam edeceğiz.

  Galeride satışa sunulmuş bütün modelleri bulabilirsiniz. Bunun için üstteki 3’lü resme tıklayın. Ardından galeride büyük boy olarak modelleri görüntüleyebileceksiniz. Sonrasında modeller hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz