.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Ocak 2014

YORUM 0

T-BOX indirimli ürünler

 • Sponsor
 • T-BOX

  T-BOX

  Sizlere her gün yeni indirimler sunmaya devam ediyoruz. Bu gün T-BOX markasının indirimli ürünlerinden detaylı şekilde bahsedeceğiz. Atkılar , botlar , çizmeler ve yeleklerden oluşan galerimizde bir çok model seçeneği sunulacaktır. Bunun yanında elbette her zaman olduğu gibi kalite değerlendirmesi ile birlikte sizlere bir çok bilgi sunacağız. Bunun için modellere göz atmadan önce konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

  Çizme olarak farklı modeller sunulduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak zaten alışılagelmişin dışında tarzı ile dikkatleri çeken bir marka olmuştur. Dönemin trendlerinden biri olan ekoseli modelleri yeleklerde görmek mümkün. Tarz sahibi kadınların tercih edebileceği modellerden oluşan bir galeri olacak. Biraz da fiyatlardan bahsedelim. Normal şartlarda dahi çok ucuz olan marka birde inanılmaz indirimler gerçekleştirmiş. Bu galeride gördüğünüz ürünlerin normal fiyatları 90 TL ‘ ye kadar çıkabiliyordu. Şuan da indirimli olarak 21 ile 9 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Şaka gibi gelebilir ama değil. T-BOX satış noktaları haricinde limango.com.tr sitesindeki butiklerinden de bu ürünleri temin edebilirsiniz. Online opsiyonun değişebileceğini unutmayın. Şuan için en uygun adresler bunlar.

  Galerimizde bütün satışa sunulan modelleri sizlere sunmadık. İçlerinden en çok ilgimizi çekenleri sizlerle paylaştık. Bu büyük indirimler ve canlı modelleri ile birlikte karlı alışveriş olduğunu düşünüyoruz. Kararınızı vermek için şimdi galerimizde ki modellere göz atabilirsiniz. Galeride ayrıntılı görüntülemek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. İşte T-BOX ürünlerinden oluşan galerimiz sizlerle

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz