.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Şubat 2014

YORUM 0

Tantitoni servis ürünleri modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Tantitoni servis ürünleri

  Tantitoni servis ürünleri

  Bir önceki konumuzda mağazaları hakkında bilgiler verdiğimiz Tantitoni markasının bu konuda ürünlerinden bahsedeceğiz. Bahsedebilecek bir çok ürünü içerisinden seçim yapmakta bir hayli zorlandık. Servis ürünleri aslında bir başlangıç olacak. Tantitoni’nin renkli dünyasında size bol bol önerilerde bulunacağız. Galeride modelleri incelemeden önce konumuzda marka ve ürünleri hakkında detayları alabilirsiniz.

  Fiyatlar için başlatılan indirimler de dikkate değer gibi görülüyor. %31 ‘lik indirim ile bir çok ürüne uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Markanın en önemli özelliği tasarımlarının farklılığı ve renkliliği. Rengarenk mutfaklara sahip olmak istiyorsanız markanın ürünlerini mutlaka incelemelisiniz. Seçenek konusunda ise bazı ürünleri bu işi yapan kişiler olarak biz bile duymadık. Diğer alanlardaki ürünlerini tanıtırken sizlerde bize hak vereceksiniz.

  Fiyatlar konusunda size güzel haberlerimiz var. Normal fiyatları 11 TL ‘ye kadar çıkan ürünleri şu sıralar gerçekleştirilmiş indirimler ile birlikte 77 TL ile 8,28 TL arasında değişiyor. Bu indirimlerden yararlanabilmek için Tantitoni mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Online alışveriş tercih edenlerin ise tantitoni.com.tr sitesini ziyaret edebileceklerini de hatırlatmak isteriz.

  Markanın önerilebilecek bir çok ürünü bulunuyor. Ancak hepsini konumuz içerisinde yayınlayamayacağımızdan , sizin için en dikakt çekici olanları seçmeye çalıştık. İlerleyen dönemlerde markanın diğer alanlarındaki ürünlerini kadın sitelerimizde incelemeye ve sizin beğeninize sunmaya devam edeceğiz. Galeride modelleri ayrıntılı görüntüleyebilmek için ilginizi çeken resmin üzerine tıklayın. Şimdi modelleri incelemek üzere  Tantitoni servis ürünleri galerimize geçelim.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz