.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Kasım 2014

YORUM 0

Ten Renklerine Göre Alık Seçimi Nasıl Yapılır?

 • Sponsor
 • Ten rengine göre allık seçimi

  Ten rengine göre allık seçimi

  Her ten rengine göre ayrı allık kullanılması hemen hemen tüm makyaj uzmanları tarafından tavsiye ediliyor. Peki hangi ten rengine nasıl bir allık kullanılması gerekiyor?

  En büyük makyaj hatalarından biri yanlış allık kullanımıdır. Bu konuda bilinçlenmek veya bilgilerimizi tazelemek için konumuza dikkat çekmek istiyoruz.

  Koyu Ciltliler İçin Allık Kullanımı

  Makyajlarda en çok zorlanılan ten rengi koyu olanlardır. Tavsiyemiz ise cildinizin şekline göre koyu kırmızı , kahve veya turuncu allık kullanmanızdır. Bu renkler, açık pembe tonlarının aksine, cildinizin canlı görünmesini sağlayacak. Eğer cildinizin alt ton sıcaksa fuşya, eğer soğuksa koyu turuncuya yönelin. Uygulamayı elmacık kemiklerinizin üzerine yaparak, canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edin.

  Buğday Tenliler İçin Allık Kullanımı

  Buğday tenliler için tavsiyemiz  pembeler ve şeftaliler olacaktır. Fakat biraz daha koyu tonlarına yönelerek görünümünüzü daha da canlandırabilirsiniz. Koyu bir pembe hatta leylak renginin birkaç tonu etkili bir ışıltı yakalamanızı sağlayacak. Ufak bir dipnot daha geçmek istiyoruz. Mavi alt tonları olan allıklardan uzak durun, aksi takdirde yanaklarınız morarmış izlenimi yaratabilirsiniz.

  Açık Tenliler İçin Allık Kullanımı

  Son olarak açık tenli kadınlar için allık kullanımını ele alacağız .Açık tonlu ciltler için toz pembeler, şeftali tonları ve açık mercanlar porselen cildinizi en doğru şekilde vurgular! İşin en önemli noktası  hafif uygulamada saklı.Çok fazla ürün uygulamak, yüzünüzde keskin renk geçişlerine ve doğallıktan uzaklaşmanıza neden olur. Daha natürel sonuçlar için allığınızın cildinize uygun formül olup olmadığına da dikkat etmenizde fayda var.

  Böylece cilt tonumuza göre doğru allık seçmeyi öğrendik. Doğru allık seçimi sayesinde makyajın görüntüsü çok daha canlı ve şık olacaktır. Allık seçerken bu kriterlere dikkat ettiğiniz sürece başarılı makyajlar sizi bekliyor demektir. Konu ile ilgili her tür soruyu bizimle paylaşabilirsiniz. Yakında makyaj konusunda müthiş tüyolarla yeniden karşınızda olacağız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz