.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Temmuz 2014

YORUM 0

Tesettür Gelinlik Modası

 • Sponsor
 • Tesettür gelinlik modası

  Tesettür gelinlik modası

  Tesettür gelinlik modelleri için en uygun tasarımları bulmakta zorluk yaşıyorsanız sizlere muhteşem önerilerimiz olacak. Son koleksiyonları inceleyerek en trend tasarımları ve analizleri sizler için hazırladık. Koleksiyonlarda büyük ilgi gören önemli tasarımcıların gelinliklerinden detaylar sunacağımız konumuzu dikkatli takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Tesettür gelinlik modası için bir çok mail aldık. Bu konuda detaylı bilgiler araştıran ekibimiz önemli bilgileri de konuya eklemeyi başardılar. Öncelikle modern görünüm ile sizin beklentileriniz arasında seçim yapmalısınız. Genelde modayı takip etsek de seçimlerimiz gönlümüzden geçenler oluyor. Size en yakışacak gelinliği bulmanın yolu ise bu değil. Doğru gelinliği seçmek için doğru bilgilere sahip olmalısınız.  Vücut yapınız , mekan , yapılacak makyaj gibi bir çok unsuru değerlendirebilecek uzman bir gelinlikçiye sahip olmalısınız. Özellikle bir çok kadının gelinliğini diktirmeyi tercih ettiğini düşünürsek bu konuda özellikle örnek gösterilen tasarımcıları tercih etmelisiniz. Çünkü gelinlik sizin en önemli moda olayınız olacaktır.

  Taşlı tasarımlara ayrı bir yer açmak gerekiyor. Vintage modasının etkisi bu anlamda kendini gösteriyor. Gelinlik tasarımlarında taşlı tercihler yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sizi çok daha modern gösterecek çözüm önerilerinden biridir.

  Dantel detaylarına da ayrıca değinmek lazım. Her sene olduğundan çok daha fazla dantel işlemeler görülüyor. Önemli tasarımcılar ile yapılan söyleşilerde bu konunun üzerinde duruyorlar. Bu da dikkate değer özelliklerden biridir.

  Kabarık gelinliklerin hiç bir zaman modası geçmese de şu sıralar elbiseye daha yakın modellerin trend olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tercihlerinizde bu konuya da dikkat etmelisiniz.

  kısaca trendler hakkında bilgiler sunduk. Son olarak da konumuzda çok daha teferruatlı bir galeri turu yapabilirsiniz. Resimleri büyük boy görebilmek için resme tıklayın. Ardından galeri açılacaktır.

  Listeye eklenebilecek daha bir çok gelinlik olmasına rağmen kafanızı çok fazla karıştırmak istemedik. Bunun yerine nokta atışı diye tabir edeceğimiz dönemin trendlerini gösteren şık gelinliklerden örnekler sunduk. Yeni konularımızı ve daha fazlasını anına takip edebilmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz