.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Eylül 2013

YORUM 0

Tesettür Gelinlik Modelleri

 • Sponsor
 • en şık tesettür gelinlik modelleri

  en şık tesettür gelinlik modelleri

  Türkiye’nin en geniş Tesettür Gelinlik Modelleri arşivine hoşgeldiniz. Konu içerisinde pahalı , ucuz , modern , yöresel veya aklınıza gelebilecek bir çok kapalı gelinliklerini bulabilirsiniz. Sizlere her kesim için özel örnekler sunmaya çalıştık. Bir çok sitede gördüğünüz belli bir kesme hitap etmek yerine genele hitap etmeyi her zaman için prensip edindik. Bu nedenle modelleri tanıtırken bunu esas kabul ediyoruz.

  Arşivi gezmeden önce bazı hatırlatmalarda bulunmamız gerekiyor. İlk olarak gösterilen modellerin sitemizde satılmadığını belirtmek isterim. Bazı ziyaretçilerimiz ”satmıyorsanız niye gösteriyorsunuz?” sorusunu yöneltiyorlar. Buna açıklık getirelim istiyoruz. Bu site moda önerilerinden oluşan ve modayı en yakından , en ucuz , en yeni haliyle görebilmeniz için derlenmiştir.

  Tesettürlü Gelinlikler konumuza geri dönelim. Son dönemlerde özellikle modern çizgiler çok tartışılıyor. Din faktörü konusunda belli tartışmalar hala yaşanmaktadır. Modacıların bazı tercihleri Tesettür anlayışına uygun mu değil mi? tartışması yapılsa da bizler bu konuda tarafsız olarak sizlere her alanda modeli sunmaya çalışacağız. Türkiye ve yurt dışında tasarlanmış en mükemmel gelinlikleri sizlere sunmak için geniş bir araştırma yaptık. Bir çok sitenin aksine rastgele değil , bilinçli bir şekilde ekleme yaptık. Göreceğiniz modeller yeni sezon veya günümüzde moda olan modellerdir.

  Tesettür Gelinlik Modası için yapılan araştırma neticesinde aşağıda gördüğünüz detaylı model arşivi yer almaktadır. Aslında bir çok alanda model üretilmesine rağmen bu sene için vereceğimiz en önemli haber dantel detaylarıdır. Geçtiğimiz senelere göre çok daha fazla dantel detayı kullanılıyor. Dantelin modası hiç bir zaman geçmez. Ancak bu dönem ve önümüzdeki senenin görücüye çıkan modellerinde dantel detaylarının çoğalması bizim vereceğimiz en önemli haber. Dilerseniz artık sizin en mutlu gününüzde giymek isteyeceğiniz modelleri görelim. Bir birinden eşsiz ve güzel modelleri beğeninize sunuyoruz. Hayatınız boyunca en mutlu günlerinizden biri olacak olan düğününüzde sizde en iyisini seçmeye çalışın. Bizim bu konu hakkında söyleyecek çok şeyimiz var ama artık galeriye geçme zamanı geldi.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz