.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Mayıs 2013

YORUM 0

Tesettür Nişan Elbiseleri

 • Sponsor
 • Tesettür Nişan kıyafeti

  Tesettür Nişan kıyafeti

  Genellikle nişan elbiseleri açıklar için tasarlanıyor. Tesettür Giyim konusunda moda anlayışının ülkemizde yeterli seviyede olmaması üzücü bir durum. Sizler için Tesettür Nişan Elbiseleri konusunda araştırma yaptım. Bol resim galerimiz sayesinde zihinlerinizde doğru elbise seçimi konusunda fikirler uyanacaktır. Modayı da takip edebilmek adına 2013 yılı içerisindeki Tesettür Modası konusunda da araştırma yaptım. Çiçek desenli elbiseler ve etekler bu sene içerisinde trend olan modelleri oluşturuyor. Özellikle mevsime uygun olarak daha çok açık renk tercih etmenizi tavsiye ederiz. Keza firmaların üretimlerinde de çokça görülen modeller bunlardır.Çeşitli markaların elbiselerinden derlediğimiz galerimizde bu seneye uygun her tür elbise modelini görmeniz mümkündür. Bu konu içerisinde herhangi bir ürün satışı olmadığını siz değerli takipçilerimize bildirmek isterim. Konu tamamiyle moda takibi ve önerileri içermektedir.

  Galerimizde resimleri çok daha detaylı inceleme şansına sahipsiniz. İlk resme tıklayarak galerinin en başından özel bir panelde ayrıntılı görüntülemeye başlayabilirsiniz.

   

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz