.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Eylül 2013

YORUM 0

Tommy Hilfiger Çizme Modelleri

 • Sponsor
 • Tommy Hilfiger Çizme Modelleri

  Tommy Hilfiger Çizme Modelleri

  Hanımlar yaklaşan sezon için şimdiden kaliteli çizme modelleri bakmaya başladık. Bizde bu doğrultuda size en kaliteli markaların ürünlerini sunmaya çalışıyoruz. Tommy Hilfiger Çizme Modelleri için genel bir araştırma gerçekleştirdik. konumuz içerisinde fiyat , kaliteli ve model olarak inceleme şansına sahip olacaksınız.

  Her zaman olduğu gibi ilk önce indirim ve fiyatlardan yana neler söyleyeceğimizi merak ediyorsunuz. Tommy Hilfiger özellikle markafoni.com online alışveriş sitesinde başlattığı butik ile yüzlerimizi güldürdü. Bizlerde hemen bunu sizlerle paylaşmak istedik. Düşündüğünüz gibi yine büyük indirimler söz konusu. Normal fiyatları 600 ile 560 TL arasında değişen birbirinden güzel çizmeler , markafoni indirimleriyle 270 ile 250 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Değerlendirmek isteyen hanımlar modelleri inceleyerek karar verebilirler. Satılan adresi ve fiyatları sizlere sunduk.

  Tommy Hilfiger , bu senede çok marjinal tercihlerde bulunmamış. Genelde bildiğimiz tarzda modeller sunmuş. Bunları galerimizde detaylı inceleyeceksiniz.  Ancak kombin konusunda titiz hanımlar hiç şüpheniz olmasın size uygun bir çok model seçeneği var. Size seçenek konusunda bolluk sunmak için butikte satışı yapılan bütün modelleri tek tek göstereceğiz. Sizler özellikle beğendiğiniz modeller varsa mutlaka yorum yapın. Sizin yorumlarınızı her zaman olduğu gibi merak ediyoruz.

  Tommy Hilfiger yeni sezon ürünlerinde yine her yaştan insana hitap etmeye çalışmış. Burada size kalan bütçenizi değerlendirmek ve modelleri dikkatlice analiz etmek. Biz elçiye zeval olmaz diyerekten sizlere satışı yapılan yeni sezon çizme modellerini takdim ediyoruz. Galeride daha büyük boy görüntülemek için üstteki büyük resme tıklayın. Ardından açılan galeride istediğiniz şekliyle görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz