.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Mayıs 2013

YORUM 0

Tozlu Giyim Babet Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • Fiyatları ile ilgi çeken bir marka olan Tozlu Giyim ürünleri içerisinde şu sıralar en çok dikkatimi çeken babet modelleri için size detaylı bir konu hazırladım. Her renk ve numaraya uygun olan bu güzel ayakkabılardan oluşan bir de resim galerisi hazırladım. Fiyatları 14,90 TL ‘ye satılmaktadır. Normal babetlerden sıkılanlar için fiyonklu olan modellerle ürünleri incelemeye başlayalım.

  babet ayakkabı

   

  Bu modellerde desenlerde yine dikkat çekiyor. 14,90 TL için alabileceğiniz en iyi modellerden biri olduğunu düşünüyorum. Tabi ki bu kadarla sınırlı kalmayacağım. Tozlu ürünlerini sizler için araştırmaya devam ediyorum.

  düz babet modelleri

   

  Bu modellerde düz babet sevenler için önereceğimiz ürünlerdir. Fiyatları yine yukarıda bahsettiğim rakamlardadır. bununla yetinmeyip çeşitli tarafsız sitelerdeki şikayetlerini inceledim. Genel olarak kalitesi konusunda tarafsız eleştiri bulamadım. Elbette belli hatalar olacaktır. Ancak telafisini kesinlikle yapan bir marka olduğundan alışverişte sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

  kurdeleli babet modelleri

   

  Bu resimde de kurdeleli babet modelleri için örnek modeller seçtim. Daha fazla örnek çıkararak sizleri daha çok bilgilendirmek istiyorum.

  bağcıklı babet modelleri

   

  Yine ilgi çeken bir başka türü de bağcıklı olanları. Hoş görüntünün yanında rahat ve ucuz dersek yanlış olmaz. Bunlar haricinde firmanın örgülü , baskılı , kemer fiyonklu bir çok modeli mevcut. Hepsini gösterme şansım olmadığından sizlere örnek olması açısından bir kaç model sundum.

   

  Bu güze ürünleri temin edebilmek için Tozlu Giyim Mağazaları veya tozlugiyim.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerini arayarak sizi yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz. 444 4 895

   

  Size yardımcı olabileceğim başka bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz