.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Aralık 2013

YORUM 0

Tozlu Giyim Kadın Kaban Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Tozlu Giyim Kaban Modelleri

  Tozlu Giyim Kaban Modelleri

  Her kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken başarılı giyim markası Tozlu Giyim ile ilgili bu konumuzda soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutacak önerilerimiz var. Kaban seçiminizi hala yapmadıysanız bu konuya bakmadan alışverişe çıkmayın. Sizlere Tozlu Giyim markasının şık kaban tasarımları ile alakalı bilgileri paylaşacağız. Galeriye geçmeden önce konumuzu okuyarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Bizler hep ilk olarak fiyatlarla ilgileniyoruz. Gerçekten marka bu konuda her kampanyası ile ilgimizi çekmeyi başarıyor. Ancak biz konumuzda bu sefer fiyatlardan önce tasarımlar hakkında konuşmak istiyoruz. Aslında bir çok üst düzey markada olmayan model seçeneği sunarak bize çeşitlilik kazandırıyorlar. Fiyatların buna eklenmesi ile başarılı alışveriş imkanı doğuyor. Şimdi sizlere biraz da fiyatlardan bahsedelim. Galeride göreceğiniz bütün kabanların fiyatları aynı. Hepsi sabit fiyat imkanıyla 60 TL ‘ ye satılıyor. Tozlu Giyim mağazalarına yakın değilseniz güvenilir siteleri tozlugiyim.com.tr adresinden de bu ürünleri temin edebilirsiniz.  Çok fazla ürün seçeneği olduğu için içlerinden en şıkları seçmeye çalıştık. Fakat markanın bu sezona dair geniş bir arşivi var. Renk , model veya tarz olarak beğenirken pek sıkıntı yaşayacağını sanmıyoruz. Sizler için her zaman yaptığımız gibi ürün materyal incelemesi gerçekleştirmeye çalıştık. Ancak marka bu konuda bilgi vermemiş. Buda galerinin tek eksisi olarak Tozlu Giyim hanesine yazılıyor. Daha önce markayı detaylı incelediğimizden üç aşağı beş yukarı belli bir fikir var. Yinede sizler alışveriş yaparken mutlaka bu bilgileri isteyin. Şimdi sizleri Tozlu Giyim Kaban Modelleri galerimizle baş başa bırakıyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz