.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Temmuz 2014

YORUM 0

Tozlu Giyim Kız Çocuk Elbise Modelleri 5 – 8 Yaş

 • Sponsor
 • Tozlu Giyim 5-8 Yaş Elbise Modelleri

  Tozlu Giyim 5-8 Yaş Elbise Modelleri

  Kız çocukları için elbise seçmek o kadarda kolay değil. Bunun bir çok sebebi var. Seçeceğiniz ürünün kalitesini bilmeniz gerekiyor. Çocuklarınız için hem sağlıklı hemde dayanıklı modeller araştırmanız gerekiyor. Biz bu işlemi sizin yerinize yaparak en kaliteli markaları hemde indirimli fiyatları ile sunmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Tozlu Giyim markasının 5 – 8 yaş arası kız çocuklar için ürettiği elbiseler ile tanıştıracağız.

  Kalitesi ve fiyatları ile bir çok ürününü tanıttığımız Tozlu Giyim markasının daha önce de çocuk giyim üzerine ürünlerini incelemiş ve uygun fiyatlar konusunda sizleri haberdar etmiştik. Bu konuyu Tozlu Giyim Çocuk Elbise Modelleri isimli konumuzun güncellenmiş hali olarak görebilirsiniz. Bu konuda fark olarak yaş sınırı koyduk. Sizler böylelikle çok daha rahat hedefinize uygun elbiseler bulabileceksiniz.

  Fiyatlar

  Fiyatlar 18 TL ‘ den başlıyor. 55 TL ‘ ye kadar elbise bulmanız mümkün. Ancak en pahalı modeller kombin yapılmış halde teslim ediliyor. Çantası , kemeri kombinlenmiş olarak satılıyor. Bunun büyük bir avantaj olduğunu düşünüyoruz.  Bu fiyatlara Tozlu Giyim mağazaları dışında online satış sitesi olan tozlugiyim.com.tr sitesinden de temin edebilirsiniz. Fiyatlar veya butik konusunda herhangi bir tarih bilgisine sahip değiliz. Bayram öncesi yeni kampanyalar olursa güncel konu olarak bu konumuzda bilgiler vermeye devam edeceğiz.

  Kalitesi

  Bizim için ürünlerinin kalitesi olması fiyatlardan daha önemli. Çocuklarımızı rahat ettirecek materyallerin kullanılması şart. En pahalı modeli sizin için analiz ettik. %100 pamuk ile üretildiği bilgisine ulaştık.

  Editör Yorumu

  Bu fiyatlara başka markalarda elbise bulmak mümkün. Ancak materyal kalitesi tartışılır. Ayrıca renk ve tarz olarak trendleri takip eden bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası günün alışveriş önerisi olarak Tozlu Giyim 5-8 yaş arası elbise modellerini seçtik.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz