.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Kasım 2014

YORUM 0

Tozlu Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Tozlu Tesettür Tunik

  Tozlu Tesettür Tunik

  Daha önce eklediğimiz sayısız Tozlu konularından farklı olarak bugün sizlere Tozlu tesettür tunik modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Bir çok açıdan yeni sezon ürünlerini inceledik. Açıkçası her dönem ve koleksiyonda Tozlu markasını yenilenmiş ve kendini biraz daha geliştirmiş görüyoruz. İlk dönem ürünleri daha çok uygun giyime hitap ediyordu. Şimdi ise hem ucuz hem de kaliteli ürünleri bulmak mümkün. Yeni ürünleri içerisinde en dikkat çekici olanların içerisinde tuniklerde yer alıyor. Çeşit çeşit model model bir çok tuniki bu konu içerisinde bulacaksınız.

  20 TL ile 90 TL arasında onlarca tunik modelini bulmanız mümkün. Tozlu mağazaları veya satış noktaları haricinde yeni adresleri olan tozlu.com sitesinde de ürünleri temin edebilirsiniz.  En pahalı olan modellerden birinin materyal karışımını öğrendik. %20 COTTON %20 POLYESTER %20 ELASTAN %20 WOOL %20 AKRİLİK kullanılanarak üretildiği görülüyor. Fiyatlar düşünüldüğünde kullanılan materyaller bir hayli kaliteli. Bu anlamda kendilerini ciddi anlamda geliştirmeye devam ediyorlar. Tarz olarak da çok şık tasarımlar var. Gençlere veya orta yaşta bir çok kadına hitap eden tunik modellerini seçtik. Bakalım sizlerde bizim gibi tunik modellerini beğenecek misiniz? yorumlarınızla konumuza katılmayıu ihmal etmeyin.

  İlerleyen günlerde de diğer alandaki ürünlerinden seçmeler sunmaya devam edeceğiz. Ürünler sitemizden doğrudan satılmamaktadır. yukarıda satış adresleri yer alıyor. Sitemiz sadece markaları analiz ediyor. Size en doğru alışverişleri sunmaya çalışıyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz