.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Ekim 2014

YORUM 0

Triumph Sütyen Modelleri

 • Sponsor
 • Sütyen Fiyatları

  Sütyen Fiyatları

  Yeni sezon indirimlerini yakından takip eden editör ekibimizin size muhteşem haberleri var. 125 yıllık tecrübesi ile iç giyimde öncü markalardan biri olan Triumph bir çok ürününde indirimlere başladı. Bunlar içerisinde bizim dikkatimizi en çok sütyen modelleri çekti. Hazırladığımız raporda hem marka ile ilgili hem de fiyatlar konusunda bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Kalite Değerlendirmesi

  Sütyen kalitesi bir çok farklı kıyafetten daha önemlidir. Hiç olmadık anda sizi zor duruma sokabilir. Bu tarz sorunları yaşamamak için doğru tercihlerde bulunmak gerekiyor. Triumph uzun süredir iç giyim konusunda takip ettiğimiz markalardan biridir. Vücut hatlarını doğru ifade edebilmek için başarılı bir sütyen modeli tercih etmek gerekiyor. Bu sebeple Triumph mrkası bizim indirimler sonucunda günün önerisi olarak tavsiyemizdir.

  Fiyatlar

  Ürünler Triumph ürünleri olunca fiyat konusunda bir çekimserlik olabilir. Normal şartlarda bir çoğumuz bir sütyen için 143 TL vermeyiz. aslında kaliteli bir sütyen için çok büyük bir rakam olmadığı kesin. Ancak bu konuda bir çoğumuz nedense cimrilik yapıyoruz. Triumph ise yeni indirimleri ile birlikte 72 TL ile 24 TL arasında değişen rakamlarla satışlarına devam ediyor. markafoni.com sitesi haricinde Triumph satış noktalarını tercih edebilirsiniz.

  Galerimizde seçtiğimiz bazı modelleri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Konu ile ilgili aklınıza takılan durumlarda bize çekinmeden yazabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

  Sütyen konusunda detaylı incelemerimiz devam edecek. Önümüzdeki günlerde yine indirimler hakkında güzel haberler ulaştırabiliriz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz