.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Şubat 2015

YORUM 0

Tuğba Kaban Modelleri

 • Sponsor
 • Tuğba Kaban Fiyatları

   

  Kaliteli tesettür giyim markalarından biri olarak Tuğba markasının birbirinden şık indirimli ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu bölümde size Tuğba kaban modelleri hakında bilgiler vereceğiz. Kalite , fiyatları ve modeller hakkında bir çok detaylı analizi bulabilirsiniz. Bilinçli alışveriş için sadece fiyatlara bağlı kalmayacağız. Bununla beraber ürün detayları hakkında da mutlaka verilen doğru bilgileri inceleyeceğiz.

  Modernize edilmiş tasarımları ile yeni dönemde çok yoğun ilgi görüyorlar. Özellikle başlattıkları indirimler ile bir çok farklı tasarımı buluşturmuşlar. Bu da alışveriş yaparken bir çok farklı ürünü indirimli fiyata almanızı sağlıyor. Fiyatlara geçmeden önce üstte gördüğünüz ürünlerin materyal bilgilerini inceledik.

  Kumaş: KASMIR CASHMIRA LIGHT

  İçerik: %32 VISKON
  %66 POLYESTER
  %2 LIKRA

  Yıkama Talimatı: YALNIZ KURU TEMIZLEME YAPILABILIR.

  En çok merak ettiğimiz kısım kuşkusuz fiyatları oluyor. 100 TL ile 250 TL arasında değişen fiyatlarla Tuğba ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bu muhteşem kabanlar için fiyatların çok uygun olduğunu söyleyebiliriz.  Tuğba mağazaları dışında dilerseniz online alışveriş sitesi olan tugbaonline.com internet sitelerini tercih edebilirsiniz. İndirimlerin çok avantajlı olmasından dolayı bazı ürünlerde stokların tükendiğini görüntülüyoruz. Elinizi çabuk tutarak kalan ürünlerden temin edebilirsiniz. Şimdi galerimizde bu şık tasarımları görüntüleyelim. İlginizi çeken modele tıklamanız halinde galeride büyük olarak açılacaktır. Böylece istediğiniz tasarımı detaylı ve büyük boy olarak inceleyebilirsiniz.

  Tuğba Kaban Modelleri

  İndirimleri bitmeden size diğer alanlarda da bir çok öneride bulunmak istiyoruz. Sitemizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz