.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Şubat 2015

YORUM 0

Tuğba Manto Modelleri

 • Sponsor
 • Tuğba Manto Fiyatları

  Tuğba mmantoları için hazırladığımız konuda fiyatlar konusunda yüzünüzü güldürecek haberlerimiz var. Yaptıkları yeni indirimler ve harika online satış seçenekleri ile bu konu sizin için bir fırsata dönüşebilir.

  Tesettür giyim konusunda ciddi analizler yapan çok fazla moda sitesi yok. Olanlarda genelde satış yapma niyetiyle açılan sitelerdir. Biz bunların aksine sadece indirimleri takip eden ve hiç bir zaman sitemizde ürün satmayan objektif bir moda sitesiyiz. Bu sebeple bizim sitemizde göreceğiniz ürünler tamamen objektif şekilde incelenerek beğeninize sunulur. Genelde bu tarz açıklamaları konu sonunda yapmayı tercih ediyoruz. Ancak bazı soru işaretlerinizi yok etmek çok daha iyi olacaktır.

  Tuğba manto modellerini kalite olarak inceledikten sonra fiyatlara da geçeceğiz. Yukarıda gördüğünüz soldan ilk mantonun özellikleri aşağıda yer alıyor.

  Kumaş: KAŞMİR ALİCİA
  İçerik: 62% POLYESTER
  33% VISKON
  5% LIKRA
  Yıkama Talimatı: Yalniz Kuru Temizleme.
  Hassas Kullanim Gerektirir.
  Ilik Utu Ile Utuleyiniz.
  Yikama Yapilamaz.
  Agartici Kullanilamaz.
  Surtunmelerde Tuylenebilir.

  Ürünleri alırken genelde kalitesine veya uyarılarına pek dikkat etmezsiniz. Bu sebeple bizde materyal bilgilerini siteden alarak sizinle paylaştık. Şimdi de fiyatları ve satın alma seçeneklerinden bahsedelim. 120 TL ile 280 TL arasında bir çok farklı tarzda manto modelini bulabilirsiniz. Tuğba mağazaları haricinde resim online satış siteleri tugbaonline.com ‘u da tercih edebilirsiniz. İndirimlerden kısa zamanda yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

  Son olarak da galerimizde sizin için seçtiğimiz modeller ile devam ediyoruz.

  Tuğba Manto Modelleri

  Konumuzun sonuna geldik. Yeni indirim haberlerinde görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz