.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Şubat 2015

YORUM 0

Tuğba Pardesü Modelleri

 • Sponsor
 • Tuğba Pardesü Fiyatları

   

  Tuğba markasının bir çok ürününde olduğu gibi pardesü modellerinde de size detaylı analizler sunacağız. Konu içerisinde fiyatlar , modeller ve kaliteleri hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Son günlerde yaptıkları indirim ile dikkatimizi çekmeyi başardılar. Daha önce kaban ve manto modellerinde çok iyi fiyatlarla karşılaşmıştık. Aynı zamanda ürün analizinde fiyata göre kalitesinin bir hayli iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu konumuzda da pardesü modelleri için ilk olarak materyal bilgisini paylaşacaktık. Ancak marka sitesinde materyallerle ilgili bilgi vermemiş. Bizde ürünler hakkında bilgi almak için müşteri yorumlarını araştırdık. Marka hakkında gözle görülür çok ciddi şikayetler yok. Hatta pardesü konusunda ne kadar başarılı olduğunu  daha önce incelediğimiz online satış butiklerinde görmüştük.

  Tuğba pardesü modelleri için şimdi fiyat incelemesine geldi sıra. 100 TL ile 250 TL arasında değişen rakamlarla pardesü modellerine sahip olabilirsiniz. Tuğba mağazaları yanı sıra resmi satış siteleri olan tugbaonline.com sitesinden ürünleri temin edebilirsiniz.  Aşağıda sizin için seçtiğimiz bir kaç modeli bulabilirsiniz. Ardından konunun son bölümünde yine sizlerle olacağız.

  Tuğba Pardesü Modelleri

  Galeride dikkatini şüphesiz kısa pardesüler çekmiştir. Bu sezon çok moda bir tarz olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle modern tesettür markalarında bu örneklere fazlasıyla rastlayabilirsiniz. Yakın zamanda markanın diğer ürünlerini inceleyerek beğeninize sunacağız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz