.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Kasım 2013

YORUM 0

Tüzün Kazak Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 •  

  Tüzün kazak modelleri

  Tüzün kazak modelleri

  Artık soğukları iyice hissettiğimiz aylar içerisindeyiz. Bir çoğunuz size yakışacak kazak modelleri arıyorsunuz. Sizler için hem ucuz hem de kaliteli modelleri araştırmaya devam ediyoruz. Şimdiki durağımız Tüzün markasının kazakları olacak. Fiyatları , modelleri , diğer markalara göre artıları , eksileri ve kalitesi hakkında yaptığımız analizleri konu içerisinde sizlerle ayrıntılı şekilde paylaşacağız. Markaları ve ürünlerini bizim sitemizde inceleyerek çok daha bilinçli ve karlı alışveriş yapabilirsiniz.

  Tüzün kazak modelleri içerisinde bir çok renk seçeneği bulunuyor. Bunun yanında tarz olarak ta size göre modeller bulabilirsiniz. Özelikle daha önce duyurduğumuz salaş modeller yine marka tarafından es geçilmemiş. Ancak bizim en çok beğendiğimiz modeller hem ucuz hem de harika olan klasik kazak modelleri. Yine dönemin trendlerinden biri olan çift renk detayları da bu koleksiyon içerisinde yer alıyor.

  Hadi birazda fiyatlardan bahsedelim. Bir çoğunuz eminim ki fiyatları merak ediyorsunuzdur. Sizi merakta bırakmayalım. 219 ile 92 TL arasında bu güzel kazakların satışı yapılmaktadır. Elbette fiyatlar için keseniz önemli. Bizim içinse fiyata göre sundukları kalite önemli. Bir çok sitede olmayan ürün içerisinde kullanılan malzemeleri sizlerle mümkün olduğunca paylaşıyoruz.  Örneğin yukarıda gördüğünüz üçlü salaş kazaklar aynı zamanda markanın satışta olan en pahalı kazakları. Peki 219 TL edecek kadar ne kullanılmış? % 57 POLYAMID, %43 VISKON bunlar bir çok markada bulamadığımız bir kaliteyi işaret ediyor. Aynı fiyatlara yakın markaları değerlendirdiğimizde kaliteli ve uygun bir alışveriş yapmış olacaksınız. Şuan için morhipo.com’da bir butikleri ve bazı ürünlerde indirimleri var. Yararlanmak isteyenlere bu bilgiyi de vermiş olalım. Şimdilik bu kadar detay yeterli. Hadi birde modellere bakalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz