.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Şubat 2014

YORUM 0

Twigy Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Twigy ayakkabı modelleri

  Twigy ayakkabı modelleri

  Alışveriş yapmaktan zevk almanızı sağlayacak indirimlerle karşınızdayız. Türkiye içerisinde bir çok maüğazası bulunan kaliteli ayakkabı markası Twigy , yeni sezon indirimleri ile göz kamaştırıyor. Galerimizde sizler için seçilmiş bir çok model bulacaksınız. Ancak öncesinde konumuzda belirtilen detayları okumanızda fayda var. Daha bilinçli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

  Twigy ayakkabı modelleri konumuzda kadın , çocuk ve erkek modellerinden seçmeler sunacağız. Tek bir kesime hitap yerine seçerek bütün satış yaptıkları kitleye hitap etmeyi tercih ettik. Fiyatlar üzerinden değerlendirmelere başlayalım. Bu galeride bulacağınız en pahalı ürünün normal fiyatı 50 TL ‘dir. Zaten uygun olan fiyatlara birde indirim gelince en pahalı ayakkabı 30 TL ‘ ye düşüyor.  En düşük ürün ise 15 TL ‘ ye satılmaktadır. Hani çok basit bir pazar terimi vardır. ”Bedavadan biraz pahalı” gerçekten bu duruma uygun bir cümle gibi geliyor. Tasarımlar şahane görünüyor. Özellikle çocuklar renkli ve şekilli ayakkabıları çok seviyorlar.  Sağlık açısından da ürünleri değerlendirmek istedik. Sonuç olarak sağlıksız olacaksa ürünleri almanın hiç bir kıymeti yok. Ancak Twigy bu konuda da hassas olduğunu gösteriyor. Kullanılan materyaller ve ayak sağlığının özenli gereksinimleri bu ürünlrde mevcut. Kalite anlamında denebilecek çok fazla bir şey yok.

  Fiyatlar güzel , ürünler kaliteli ve tasarımları harika. Aradığımız en önemli 3 kriter Twigy 2014 modellerinde yer alıyor. Geriye sizin beğenip satın almanız kalıyor. Bunun içinde en beğendiklerimizi sergilemek gerekiyor. Bu ürünleri Twigy mağazaları haricinde dilerseniz markafoni.com sitesinde bulabilirsiniz. Acele ederseniz tükenmeden sahip olabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz