.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Mart 2014

YORUM 0

U.S. Polo Assn. 2014 Çocuk Giyim Ürünleri

 • Sponsor
 • U.S. Polo Assn. çocuk giyim

  U.S. Polo Assn. çocuk giyim

  Bir önceki konumuzda mağaza adreslerini paylaştığımız U.S. Polo Assn. markasının bu konumuzda çocuk giyim üzerine çıkardığı ürünleri sizlerin beğenisine sunacağız. Birbirinden şık tasarımların yanı sıra sizlere güzel haberlerimizde olacak. Bu muhteşem ürünleri indirimli fiyatları ile en uygun haliyle yayınlayacağız. konumuzu okuyarak fiyatlar hakkında da detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz.

  U.S. Polo Assn. genel anlamda yüksek kalite sunarken fiyatları da bunla orantılı olarak yüksek olarak görülüyor. Ancak kalite analizlerimizde materyallere göre verilen fiyatların çok normal olduğunu söyleyebiliriz. Birde bunlara indirim eklenince muhteşem alışveriş fırsatları da bununla beraber geliyor. Konumuzda kız ve erkek çocuık için tasarlanmış ürünleri bulacaksınız. Fiyatlar 155 TL ile 15 TL arasında değişmektedir. İndirim öncesi ise 312 TL ‘ ye kadar çıkan fiyatları görebiliyorduk. Ciddi bir indirimin olduğunu hep birlikte görebiliyoruz. İndirimlerden yararlanabilmek için U.S. Polo Assn. mağazaları haricinde dilerseniz markafoni.com sitesinden de ürünleri temin edebilirsiniz. Şu sıralar en uygun fiyatları bu online satış sitesinde bulduk. İlerleyen dönemlerde fiyatları değişmesi halinde satış opsiyonlarını yenileyeceğiz. Bizleri takip ederek en uygun fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

  Bir çok ürün tanıtacağımız için olabildiğince seçici olmaya çalıştık. Bu ürünler dışında sizlerde mağazalarında daha fazlasını bulabilirsiniz. Online olarak bir çok markayı takip etmenin yolu bizim sitemizden geçiyor. Sizin yerinize bütün alışveriş seçeneklerini düşünerek yayınlıyoruz. Sizlerde önümüzdeki dönemlerde takip edilmesini istediğiniz markaları bizlere iletişim bölümümüzden ulaştırabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz