.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Ağustos 2013

YORUM 0

Ucuza şık olmanın yolları

 • Sponsor
 • ucuza şık olmak

  Çoğu kişide bir elbise veya ürün pahalıysa kalitelidir düşüncesi var. Ancak bazen ucuza kaliteli ve şık olabilirsiniz. Bunun için size bazı yöntemler sunacağız. Sizlere moda önerileri vermek için AVM’leri ve en önemlisi bir çok defileyi takip eden bir moda ekibi olarak önerileri ciddiye alabilirsiniz.

  1. Doğru zamanda doğru alışveriş

  Başlığımızda belirtmek istediğimiz kesinlikle takip gerektiren bir uygulamadır. İsim vermeden örnekler vermeye çalışacağız. Bazı markalar belli dönemlerde mutlaka indirim yaparlar. Belli bir süre takip ettiğinizde mutlaka ne zamanlar indirim yaptığını anlayabilirsiniz. Özellikle sezon sonu indirimleri her markanın kesinlikle tercihidir. Bu konuda sezon sonu diye almanın kötü bir alışveriş olduğunu düşünmeyin. Bazı şeylerin modası hiç geçmez. Seneye giyebileceğiniz ve en önemlisi sizin kendinize yakıştırdığınız bir çok ürün olacaktır. Ayrıca ozellikle bu sene yeni sezon ürünleri de bir çok marka tarafından inanılmaz indirimlere sunulmuştur. Bizim sitemiz gibi modayı takip eden siteler vasıtasıyla güncel indirimleri takip edebilirsiniz.

  2. Bazen görüntü yeterli olmalı

  Bu madde kafanızı karıştırabilir. Örneğin bir geceye davetlisiniz. İlla ipek giymek zorunda değilsiniz. Çok sık dışarı çıkmıyorsanız. Yüksek mebla ödeyerek bir abiye almak kötü bir alışveriş sayılabilir. Bunun yerine kaliteli görünüm sağlayan bir çok marka ile günü kurtarabilirsiniz. Bazen en etkili alışveriş bu olur.

  3. Araştırma faktörü

  Aslında az önce saydığımız iki maddeyi kapsayan bir maddedir. Alışveriş yapmadan önce özellikle internet alanında araştırma yapın. Bazen online alışveriş sitelerinde inanılmaz fiyatlar bulabiliyorsunuz. Bunun dışında markalar çoğu zaman internet sitelerine üye çekebilmek için internete özel fiyatlar verebiliyor. Bazı markalar ise belli Mğazalara özel indirimler yapabiliyor. Bunlar hep araştırma ile size çok büyük kar ettirecek alışverişler haline gelebilir.

  4.Ucuz – pahalı kombini

  Bu ünlülerin dahi yaptığı çok ciddi bir moda cambazlığıdır. Bazen paylaştığımız gibi bir küpeye onbinlerce € veren ünlülerin tunik altında çok basit bir jean şort giydiklerini görüyoruz. Bunlar beğenmekle beraber ucuz pahalı kombini yapmaktır. Sizde bu tarz konularda illa pahalı olarak tercih yapmanıza gerek yok.

  Ne olursa olsun üzerinde taşıdığınız kıyafeti taşıyabilmeniz gerekir. Kıyafeti gösterişli kılan içindeki kadındır.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz