.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Aralık 2013

YORUM 0

Ünlülerin bere modası

 • Sponsor
 • Bere modelleri

  Bere modelleri

  Soğuklar geldi ve bereler yine ortaya çıktı. Bir çoğumuz soğuk ile mücadele ederken bere kullanıyoruz. Bazı ünlüler ise bunu vazgeçilmez olarak görüyorlar. Sizlere bu bölümde kış aylarında bereden vazgeçemeyen ünlüleri takdim edeceğiz.

  Söz bereden açılmışken bir kaç kombini de eklemesek olmaz diye düşündük. Hem soğuktan korunup hem de şık görünmek istemez misiniz? Ünlülerin başarılı kombinlerinin yanı sıra sizlere bir kaç bere modelini de göstermek istedik. Galerimize başarılı yeni sezon bere modellerini de ekledik. Ünlülerin özel kombinlerini isimlere göre ayırabilirsiniz.

  Bereden vazgeçemeyen ünlüler arasında Kylie Minoque , Katy Perry , Fearne Cotton , Keira Knightley , Mischa Barton , Nicole Richie , Poppy Delevigne , Rihanna , Sarah Jessica Parker , Sienna Miller , Tylor Swift ve Trinny Woodall gibi isimler var. Zaten bir moda akımı varsa mutlaka Taylor Swift ve Rihanna ismini görürüz. Modayı belkide en çok takip eden ve kendine yakıştıran isimler olabilir.

  sizlere yukarıdaki ünlülerin haricinde bir kaç trend bere modelini de göstermek istiyoruz. Galeride gezerken ünlüler haricinde seçilmiş bereleri de dikkate almanızı tavsiye ederiz. Böylece sezonun en moda bere modellerini hep birlikte görmüş olacağız. Ayrıca konumuza dahil olmasını istediğiniz kombinleriniz olursa ister twitter , ister facebook veya isterseniz buradan yorum yoluyla ulaşarak sitemize ekletebilirsiniz. Yakın zamanda sizlerin paylaşımlarına özel bir bölüm hazırlayacağız. Şimdi lafı çok daha fazla uzatmadan yeni sezon bere modelleri galerimize geçelim.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz