.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Ağustos 2013

YORUM 0

Ünlülerin Transparan Modası

 • Sponsor
 • ünlülerin transparan modası

  Bir zamanların efsane modası olan transparan giyim yeniden gündeme gelmeye başladı. İçinde bulunduğumuz sene itibariyle bir çok ünlü transparan kıyafetleri tercih ediyor. Bunlar arasında tanıdığınız simalar var. Gözümüze takılan ve magazin dergilerinde boy gösteren ünlü isimlerden bir galeri oluşturmak istedik. Açıkçası böyle bir galeri oluşturmak o kadar da kolay olmadı. Bu sene içerisinde o kadar çok ünlü tercih etti ki aralarında en popüler olanlarını ve dikkat çekenleri tercih etmeye çalıştık.

  Sokak modası içerisinde çok sık görülmeyen transparan detaylar genellikle gece kıyafetlerinde tercih ediliyor. Cesur bir tercih olacağından herkesin taşıyabileceği bir detay değil. Bu sene içerisinde en çok transparan giyinenlerden biri ünlü oyuncu Lindsay Lohan oldu. En cesur tercihleri de onun yaptığını söyleyebiliriz. Sharon Stone bu modanın öncülerinden biri. Bu sene içerisinde yine onu transparan detaylarla sıkça görüntüledik. Adrienne Bailon bu senenin en ilginç transparan kıyafetlerinden birini tercih etti. Erin Wasson katıldığı bir davette giydiği çok şık transparan elbise modeli ile gözlerimizi kamaştıran isimlerden biri oldu. İsterseniz özenle oluşturduğumuz galerimize geçelim.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz