.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Haziran 2014

YORUM 0

Uzun Gelin saçı Modelleri

 • Sponsor
 • Uzun gelin saçı örnekleri

  Uzun gelin saçı örnekleri

  Yaz yaklaştıkça düğün heyecanı da artıyor. Düğün için yapılması gereken bir çok hazırlık var. Bunların başında gelinlik ve saç modelleri geliyor. aha önce diğer moda ve kadın sitelerimizde gelin saçı için yapılması gereken hazırlıklardan bahsetmiştik. Bu konumuzda kısa bir özet geçtikten sonra uzun saçlılar için gelin saçı önerilerimizi sizlerle paylaşacağız.

  Gelin saçı için mutlaka gelinlik provası gibi prova yapılması gerekiyor. kuaförünüze giderek düğün öncesi saç provası yapın. Yanınızda fikrine güvendiğiniz ibr arkadaşınızı da mutlaka götürün. Bu size düğün günü bir sorun çıkma ihtimalini engelleyecektir.

  Uzun saçlara sahipseniz gelin saçı konusunda büyük bir avantaja da sahipsiniz demektir. Bir çok modeli deneyerek size en çok yakışanı seçebilirsiniz. bu konuda dikkat etmeniz gereken konulardan biri de saç modelini seçerken modayı çok baz almamaktadır. Önemli olan uzun süre sizi güzel gösterecek bir saç modeli seçmektir. Kendinizi rahat hissetmeniz uzun süreli bir organizasyonda en önemli detaylardan biridir. Bu sebeple saç stili konusunda uzmanlar gelinlere kendilerini rahat hissedecekleri modelleri tercih etmelerini öneriyorlar. Genelde bu sebeple topuz saç modelleri gelinlerde en sık görülen modeldir. Ancak özellikle de Taylor Swift gibi ünlülerin moda yaptığı örgü saç modelleri son dönemlerde bir hayli trend. saç şeklinin bozulmayacak olması ve uzun süre sizi rahat ettirecek bir stil olması sebebiyle düğünlerde de görülmektedir. Kuaförler topuz ve örgüyü çok çeşitli stillerde kullanabiliyor. Örnekleri için şimdi galeriye göz atma vakti geldi.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz