.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Şubat 2015

YORUM 0

Uzun Şal Modelleri

  • Sponsor
  • Uzun Şal Trenmdi

    Son dönemlerde oversize modasının etkisi ile birlikte şal tercihlerinde uzun modeller bir hayli ilgi görüyor. Aynı zamanda çok farklı tasarımların da yeni yeni piyasaya çıktığını görebiliyoruz. Geçtiğimiz sene bu sezon ile ilgili etnik desenlerin bilgisini sizlere vermiştik. Şimdi konsept mağazalarda şal tercih ederken karşınıza etnik detaylar mutlaka çıkacaktır. Peki ya bu sene göz önüne çıkan başarılı uzun şal modelleri nelerdir? Bu sorunun yanıtını galerimizde bulabilirsiniz.

    Şal tercih ederken sizin ne tür beğendiğinizin de çok büyük önemi var. görüldüğü gibi desen desen , model model bir çok tercih yapılabilecek model var. Açıkçası bundan bir kaç sene önce bu kadar çok tercih yapabilecek model yoktu. Gün geçtikçe modeller çoğalıyor. Renk tercihleri konusunda şu moda bu değil demek doğru olmaz. Kombinleyeceğiniz kıyafetlerle uyumlu olması yeterli olacaktır. Kimi moda sitelerinde şu renk bu renk deselerde şalda herhangi bir renk ayrımı yapmak mantıklı değil. Kadınsı renklerin sadece bu sene daha fazla ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Onun haricinde bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti gelmesin. Sizde kendi kombininizi veya paylaşmak istediğiniz resimleri bizimle paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden kontak kurmanız mümkün.

    Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

    Yorum Yaz