.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Temmuz 2014

YORUM 0

Verde Çanta Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Verde Çanta Modelleri

  Verde Çanta Modelleri

  Bayramın yaklaştığı şu günlerde sizlere indirimli güzel haberler vermeye devam edeceğiz. bugün Verde Çanta markasına ait indirimler ve modellerden bahsedeceğiz. Detaylı analizlerden oluşan konumuz içerisinde beğenebileceğiniz bir çok model olacaktır. Son olarak galeride ise büyük boy olarak modelleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak öncesinde sitemizde detayları alalım.

  Hem uygun hemde güzel çanta bulabilmek  o kadar kolay bir iş değil. Ancak oturduğunuz yerden bunu gerçekleştirme imkanınız var. Sitemizi günlük takip ederek bir çok fırsatı anında yakalayabilirsiniz. Bugün verde Çanta fırsatlarından bahsedeceğiz. normalde 60 TL ‘ye kadar çıkan çantaların en pahalı modellerinin fiyatı şuan için 35 TL ‘ olarak görünüyor. Hemen hemen her modelinde buna benzer büyük indirimler var. Fiyatların düşük olması akla acaba kalitesi nasıl? sorusunu getiriyor. Bunu bildiğimiz için yukarıda gördüğünüz çanta modellerini inceledik. İthal Deri, Paslanmaz Aksesuar kullanılarak üretilmiştir. Önemli olanın paslanmaz olduğunu düşünüyoruz. Çantayı alıp bir süre sonra çöpe atılacak bir model olmadığını gösteriyor. Verde Çanta satış noktaları haricinde dilerseniz 1v1y.com sitesinden de ürünleri temin edebilirsiniz. Böylece kalite , satış opsiyonları ve fiyat anlamında incelemelerimizi bitirdik. Sıra modellerin daha yakından incelenmesine geldi.

  İlerleyen dönemlerde çanta indirimlerini takip etmeye devam edeceğiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizlerden günlük olarak haberdar olabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz