.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Kasım 2013

YORUM 0

Vero Moda Mont Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Vero Moda Mont Modelleri

  Vero Moda Mont Modelleri

  Vero Moda ile ilgili daha önce paylaştığımız ürünler olmuştu. İndirimli dönemlerde sizlere tavsiye ettiğimiz kaliteli giyim markalarından biridir. Vero Moda bu konumuzda karşımıza mont modelleri ile çıkıyor. Bir çok çeşit ile galerimizde sizleri bekliyor olacaklar. En uygun fiyatları , artıları , eksileri ve modelleri bu konumuzda detaylı olarak bulabileceksiniz.

  Vero Moda mont modelleri için ilk incelememiz fiyat üzerine gerçekleşti. 250 ile 90 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Bazı ürünler indirime girmezken bir çok üründe indirimler yapılmış.  %60 gibi ciddi indirimlerin uygulandığı bir çok montu da konumuzda sizlere sunmaya çalışacağız. Her zaman olduğu gibi en uygun adresi sizler için araştırdık. Bu ürünleri şuan için morhipo.com sitesinde indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ancak her zaman hatırlattığımız gibi bu indirimler geçici olduğu için ilerleyen günlerde bu konuyu okuyan ziyaretçilerimizin mağdur olmaması açısından Vero Moda satış noktalarını da takip etmelerini tavsiye ederiz.

  Sizler için araştırmalarımız elbette fiyatlarla sınırlı değil. Mont konusunda genelde bir çok marka yeterli envantere sahip olmuyor. Modeller çok sınırlı ve az oluyor. Vero Moda ise bu kriterlerin çok üstünde bir yerlerde yer alıyor. Bir çok model imkanı ile sizlere zengin bir alışveriş seçeneği sunuyorlar. Renk ve tarz konusunda çok sıkıntınız olmayacak. Bizim markayı en başarılı bulduğumuz kısım bu. Birde elbette uygun fiyatları herkese hitap eden seçenekleri ile bizden artı not aldığı bir başka yönü. Şimdi sizlerle Vero Moda markasının birbirinden şık kadın mont modelleri ile alakalı galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz