.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Aralık 2013

YORUM 0

Versace çanta modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Versace çanta modelleri

  Versace çanta modelleri

  Versace ile alakalı övgü dolu konulardan sonra indirimlerini takip etmemek olmazdı. Sizlere çok ama çok uygun fiyatlarla satışı yapılan Versace çanta modelleri hakkında harika bir konu hazırladık. Galeriye geçmeden önce mutlaka konumuzdaki detayları inceleyin. Uygun fiyatları , satış adresleri , kalitesi ve modelleri hakkında geniş çaplı bir konu hazırladık.

  Bir kaç gün önce moda sitelerimizde Versace markasının yeni sezon defileleri hakkında bilgiler paylaştıktan sonra indirimlerini takibe başladık. Türkiye içerisinde çok fazla indirimli ürününü bulma imkanı bulamıyoruz. Ancak Trendyol içerisinde açılan butikleri hemen dikkatimizi çekti. Dilerseniz fiyatlardan biraz bahsedelim. normal fiyatları 470 TL ‘ye kadar çıkan bu çantalar şu sıralar 270 ile 80 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. ürünleri yakın zamanda bitecek olan Trendyol.com sitesindeki Versace 19-69 butiğinden temin edebilirsiniz. 

  Versace çanta modelleri için çok geniş bir envanter kullanıldığını söyleyebiliriz. Sizler için galerimizde en çok tercih edilen modellerini seçmeye çalıştık. Fiyat aralığından yararlanabilmeniz için en ucuz ve pahalı modeller arasında da seçimleri değerlendirmeye çalıştık.  Bir çok ünlü isimde görebileceğiniz şık çantaları alma imkanına sahipsiniz. Şimdiden bazı modellerin tükendiğini söyleyebiliriz. Elinizi çabuk tutmanız durumunda faydalanabileceğiniz karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Konumuzun üstünde yayınladığımız çantaların şu sıralar en çok satan Versace çantaları olduğunu söyleyebiliriz. Bir çok marka benzer çanta üretimlerini yapmış olsa da Versace bu konuda bir adım önde gibi görünüyor. Sizler için hazırladığımız galerimizle karşınızdayız.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz