.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Eylül 2013

YORUM 0

Versace Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • Versace Elbise Modelleri

  Versace Elbise Modelleri

  Dünyaca ünlü Versace markasının bir çok kişinin beğenisini kazanan özel tasarımları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu konumuzda kaliteli giyinmenin en ihtişamlı yollarından biriyle tanışacaksınız. Versace kalitesi ve güvencesiyle alışveriş yapmak ister misiniz?

  Türkiye içerisinde Versace ürünlerini satan online satış siteleri var. Ancak biz size kendi online satış sitelerinden sunum gerçekleştireceğiz. Sizler beğendiğiniz modelleri bu site içerisinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Arama çubuğuna http://us.versace.com/versus/women/dresses/1112000,en_US,sc.html yazarak direk elbiselerin satıldığı pencereye giriş yapabilirsiniz. Fiyatlar doğal olarak normal elbiselere göre pahalı. 1295 $ ile 425 $ arasında satışı yapılmaktadır. Siyah beyaz tonların ağırlıkta olduğu bir Vercesace shop sizi bekliyor.

  Versace Elbise Modelleri resmi sitesi üzerinden 6 model ile satışa sunulmaktadır. Haydi şimdi bu güzel modelleri yakından inceleyelim. Sizler daha büyük ve detaylı görüntüleyebilmek için yukarıdaki büyük resme tıklayın. Ardından galerimizde detaylı inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz