.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Haziran 2013

YORUM 0

Yaz Ayları İçin Parti Kombin Önerileri

 • Sponsor
 • parti kombinleri

  Yaz ayları içerisinde özel davetler veya partilere gidecekseniz sizlere bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Özellikle içinde bulunduğumuz bu sene daha çok canlı renkler tercih ediliyor. Hatta neon renkler bir hayli moda. Pudra renk ise ayrı özen gösterilmesi gereken bir detay olmalı.Biz yazılı olarak ifade etmek yerine sizleri görsel olarak aydınlatmak istiyoruz. Bu kombinler arasında kendinize uygun gördüklerinizi değerlendirebilirsiniz.

  Bu sene tasarımlardan ilham alarak seçtiğimiz parti elbiseleri ve kombinleri galerimizde detaylı şekilde sizlere sunuyoruz. Herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapabilir ve büyük boyutlarda detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz