.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Temmuz 2013

YORUM 0

Yaz Stili : Çivili Sandalet Modelleri

 • Sponsor
 • yeni trend çivili sandalet

  Yaz aylarında daha farklı moda trendleri olduğunu bilmek gerekiyor. Bu yaz sizlere çivili sandalet modellerini önerebiliriz. Artık her detayda kullanılan çivi ve zımbalar sandaletlerde de bir hayli yaygın. Özellikle ünlü markaların yeni sezon ürünlerinde sıkça karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Bu nedenle sizlere geniş bir arşiv hazırlamaya karar verdik. Yeni Sezon Çivili Sandalet Modelleri konusunda galerimizi gezebilirsiniz.

  Ürün seçeneği çok olduğu için kombin derdiniz de azalıyor. Hemen hemen her marka çivili ve zımbalı sandaletler çıkarmaya çalışmış. Bizler bu ünlü markaların kataloglarını inceleyerek sizlere önerilerde bulunmak istiyoruz. Ayrıca önümüzdeki günlerde yaz stilini geniş olarak ele alacağız. Sadece sandalet veya benzeri değil , bu yaz sezonu için ilginç veya popüler bir çok ürün seçeneklerini özenle sunacağız.

  Şimdi dilerseniz birbirinden güzel ve farklı çivili sandalet modellerini göreceğimiz galerimize geçelim. Aynı zamanda zımbalı sandalette diyebiliriz. Galeride detaylı gezebilmek için üstteki resme tıklayın. Ardından resimleri tek tek büyük boy gezebilirsiniz. İstediğiniz resmin altına yorum bırakabilirsiniz. Genel olarak konumuzu da fikirlerinizi yazarsanız çok daha fazla mutlu oluruz. Size bu moda yolculuğunda keyifli gezintiler dileriz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz