.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Temmuz 2013

YORUM 0

Yeni Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

 • Sponsor
 • kaliteli güneş gözlüğü modelleri

  Her sezon ayrı ayrı incelediğimiz aksesuar modasında bu sefer bayan güneş gözlüğü modelleri hakkında inceleme gerçekleştirdik. Çeşitli markaların katalog ve resim galerinden en uygun ve güzel modelleri belirledikten sonra arşivledik. Özellikle sezonun modasını takip edebilmek adına bir çok defileyi yakından takip ettik. Dünya modası ve Türkiye içerisinde yaygın , popüler ve kaliteli gözlükleri sizlere gururla sunmanın keyfini yaşıyoruz.

  Aslında böyle bir moda takibi gerçekleştirmek günümüz şartlarında çok zor. Çok fazla marka ve çok fazla seçenek var. Ancak belli başlı kaliteli markalar piyasaya yön veriyorlar. Çıkardıkları modeller sezonun trendi haline geliyor. Bu işin içinde olunca takip edeceğiniz markaları öğreniyorsunuz. Belli bir süre sonra diğer markalarında onların izinden gittiğini görüyoruz.

  Bu senenin bayan güneş gözlüğü modası için en net tabirimiz vintage tarzı olacaktır. Eskiye dönüş aksesuarlarda da devam ediyor. 90’lı yılların büyük gözlükleri bu sene yaz sezonun en trend gözlüklerini oluşturuyor. Bunun yanında renkli ve aynalı gözlüklerde çok tercih ediliyor. Bunları seçerken size uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Moda gündemi takip etmek kadar , giydiklerinizi kendinize yakıştırmaktır. Öncelikle yüz şeklinize göre gözlük seçimi yapmalısınız.

  Geniş ve detaylı bir galeri olması sebebiyle resimleri inceledikten sonra sezonun modasını çok daha iyi takip etmiş olacaksınız. Sizler için derlediğimiz bu geniş galeri için yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca resimlere tek tekte yorum yapma şansına sahipsiniz. Yukarıda resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. Ardından detaylı olarak büyük boy güneş gözlüğü modelleri konusunda detaylı olarak inceleyin.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz