.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Ağustos 2013

YORUM 0

Yeni Beyaz Damatlık Modelleri

 • Sponsor
 • en güzel beyaz damatlık modelleri

  en güzel beyaz damatlık modelleri

  Son dönemlerde şık siyah papyonlarla uyumlu olan beyaz damatlık modelleri konusunda dönemin modasını ve modellerini takip edelim istedik. Sizler için en popüler damatlık markalarından derlediğimiz bir damatlık koleksiyonu galerisi oluşturduk. Bu sezon içerisinde en çok beğenilen ve tercih edilen damatlıklar sizlerle.

  Genel olarak düğün deyince hep gelinlik ön plana gelir. Damatın işi kolay diye düşünülür. Tabii bu böyle değil.  Gelinlik konusunda hele birde bütçeniz iyiyse sayısız model seçeneğiniz var. Ancak damatlık tercih ederken bu böyle değil. Son dönemlerde markalar ciddi olarak model seçeneğini arttırsa da hala gelinlik kadar popüler değil. Hal böyleyken az bir seçenekte doğru olanı seçmek gerekiyor. Son dönemlerde en doğru ve güzel görüntüler beyaz damatlıklar ile sağlanıyor. Kravat ise modası geçmişler kategorisine eklenebilir. Artık papyon çok daha doğru bir seçim oluyor. Bu konuda sizlere en kaliteli markalardan örnekler sunacağız. En şık beyaz damatlıklar bu bölümde galerimizde sizleri bekliyor. Beğendiğiniz modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz