.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Eylül 2013

YORUM 0

Yeni Burberry Çanta Modelleri

 • Sponsor
 •  

  Burberry çanta modelleri

  Burberry çanta modelleri

  Her sezon çıkardığı modeller ile ilgiyi üzerine çeken Burberry , bu sezonda sizleri büyüleyecek. Bu bölümde yep yeni çanta tasarımlarını sizlerle paylaşacağız. Bu şık çantalar içerisinde sizlere hitap eden modellere mutlaka rastlayacaksınız. Galerimiz ve yorumlarımızla konumuz sizlerin hizmetinde.

  Burberry çanta modelleri bu sezonda renkli ve farklı modellerin yanında olgun ve klasik görünümlü stil çantalara da imza atmış. Kısacası her tarzda çantayı kapsayan harika bir çanta koleksiyonu hazırlanmış. El çantaları veya omuz çantaları , günlük çantalar veya gecelere özel davet çantalarını kapsayan geniş bir galeri olacağını düşünüyoruz. Bu konuda her zaman kalitesi tartışılmayan markanın yeni sezon ürünlerini yine beğeni ile sizlere sunuyoruz. Renk konusunda bir çok marka belli dönemin renkleri dışına çıkmıyor. Ancak Burberry rek seçeneği bol bir koleksiyonu sizlere sunuyor.

  Burberry çanta fiyatları ile ilgili olarak sizlere şimdilik sunabileceğimiz indirimli haberlerimiz yok. Ancak dönemsel olarak belli aralıklarla online satış sitelerinde butik açtıklarını görüyoruz. Bunları takip ederek ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz. Yeni sezon ürünleri için pek sık indirim yapmadıklarını yine belirtmemiz lazım. Şık görünmenin bir bedeli olacağı da tabii gerçek. Kaliteye sahip olmak için biraz daha cömert olmak gerekiyor.

  Burberry yeni sezon çantaları için kısaca başarılı , şık ve renkli yorumu getirilebilir. Türkiye’de bir çok kadının tercih nedeni zegin ürün seçeneği olan Burberry için önümüzdeki günlerde diğer ürünleri içinde galeriler oluşturacağız. Bizi takip ettikçe yeni sezon ürünlerini detaylı olarak inceleyebileceksiniz. Şimdi Burberry yeni sezon çanta modellerinin bulunduğu galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz