.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Haziran 2013

YORUM 0

Yeni Ekose Etek Modelleri

 • Sponsor
 • 2013 ekose etek modelleri

  Ekose etek modası eskimeyen bir tarzdır. Genel olarak kolejli kızlar veya lise öğrencilerinden aklımıza gelen modeller günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Son yıllarda bir çok farklı tasarımcı her yaşa uygun ekose etek modelleri geliştirmişir. Özellikle yaz aylarında çok güzel kombinleme yapılabilir. Doğru tercihler ve uygun bir vücut ile ekose etek sizi başarılı bir kombine götürür. Biz klasik moda anlayışına getirdiğimiz farklı bakış açısı olarak mizacınızı da bu işe katıyoruz. Bize göre her modelin kendine has bir ruh hali vardır. Normalden daha canlı bir ruh haliniz olduğuna inanıyorsanız mutlaka ekose etek kombini denemelisiniz.

  Bu yıla ait seçmiş olduğumuz modeller içerisinde beğendiklerinizi yakındaki AVM’lerde bulabilmeniz için daha çok tanınmış markaları eklemeyi uygun gördük. Marjinal giyinmeyi sevenler için farklı bir kaç modeli de galeriye dahil ettik.

  Mini etek tanıtımı yaptığımız konumuzda aslında bir kaç ekose etek resmi göstermiştik. Ancak bu konumuzda detaylı olarak sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Bir çok sitenin aksine daha çok model ve daha çok tanıtım yapacağız. Maksat konuyu açmak kadar sizlere doğru kombinasyonları vermektir.

  Galeriye geçiş yapın ve daha detaylı modelleri inceleyin. Bunun için ilk resme tıklamanız yeterli olacaktır.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz