.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Ekim 2013

YORUM 0

Yeni Koton Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 •  

  Koton Ayakkabı Modelleri

  Koton Ayakkabı Modelleri

  Dün gömlek modellerini incelediğimiz Koton markasının bu bölümde ayakkabı modellerini inceleyeceğiz. Sizler için yaptığımız analiz fiyat , modeller ve kalitesi hakkında bilgiler kapsıyor. Hemen hemen satışta olan bütün modellerin tanıtımı konu içerisinde gerçekleştirildi. İsterseniz vakit kaybetmeden analize bakalım.

  Babet , topuklu , bot veya aklınıza gelebilecek bir çok modeli bizlere uygun fiyatla sunan Koton , aynı zamanda kaliteli bir hizmet gerçekleştiriyor. Genelde giyim üzerine çok daha fazla model seçeneği sunan Koton bu sene bir çok ayakkabı modeli ile biz hanımlara hizmet veriyor. Fiyatları 50 ile 90 TL arasında değişen bu modeller arasında çok güzel ayakkabılarda var. Ayakkabı düşünüldüğünde fiyatların çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. Tarzınıza uygun bir model bulabilmek çokta zor olmayacaktır.

  Genelde hanımlar fiyata bakar denir. Ancak artık bu zihniyet yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Çünkü ucuz diye ortaya çıkıp bir sezon bile kullanamadığımız ayakkabılarla zarar edeceğimize biraz daha üzerine katıp daha uzun ömürlü modelleri tercih ediyoruz. Koton ayakkabı modelleri için hem ucuz hem de kaliteli ibaresini kullanmak doğru olur. Buda karlı bir alışveriş gerçekleştirme imkanına sahibiz anlamına geliyor. Siz bu ürünleri temin edebilmek için bir çok online alışveriş sitesini tercih edebilirsiniz. Ancak biz sizlere en yakın Koton mağazasını tercih etmenizi öneriyoruz. Bazen online sitelerde indirimler olsa da Koton genelde mağazalarında bu indirimlerin aynısını gerçekleştiriyor.

  Son bölümde sizlere galeri için bilgiler vereceğiz. Resimleri büyük boy görebilmek için yukarıdaki resme tıklayın. Ardından galeri açılacaktır. Böylece resimlere tek tek de yorum yapabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz