.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Haziran 2013

YORUM 0

Yeni Moda Büstiyer Modelleri

 • Sponsor
 • zımbalı büstiyer modelleri

   

  Sizler için bu sene moda olan büstiyer trendini yakından takip edeceğim. Özellikle seçtiğim bu model zımba modasına uygun olarak seçilmiştir. Aynı zamanda daha önceki konularımda bahsettiğim gibi çiçek desenlerini de içinde barındırıyor.

  Sizlere bu model haricinde bir çok örnek göstermek istiyorum. Özellikle de yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda ünlü isimlerde de sıkça büstiyer modelleri görebiliriz.

  Trend konusunda öneri isteyenler için büstiyerde çiçek desenli ve neon renkler barındıranları sizlere tavsiye ederim. Yine zımbalı modeller bu sene için tercih edilebilir modeller olacaktır.  Hadi gelin beraber önerdiğim modellere bakıp yorum yapalım.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz