.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Kasım 2013

YORUM 0

Yeni moda el bileziği modelleri

 • Sponsor
 • ünlülerin el bileziği modelleri

  ünlülerin el bileziği modelleri

  Şu sıralar el üstü bileziği olarak ta adlandırılan bilezikler ünlülerde bir hayli moda. Sizler için en trend modellerden bir galeri oluşturmaya çalıştık. Aksesuar üzerine siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda paylaşımlara devam ediyoruz.

  El bilezikleri için yaptığımız araştırmada bir çok ünlünün bu modaya uyduğunu gördük. Hollywood dünyasından Salma Hayek , Nicole Scherzinger , Lindsay Lohan gibi isimler bu modanın en sıkı takipçilerinden. Sizlerde Hollywood starları gibi bu modayı takip edenlerden olabilirsiniz. Başarılı kombinler ve harika modellerden oluşan bir galeriyle sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Ancak sitemiz üzerinde gördüğünüz modellerin satışı yapılmamaktadır. Bunu belirtmek gerek çünkü bir çok modele hayran kalacaksınız.

  El bileziği denince normal bilezik aklınıza gelebilir. Bu yanılgıya sizlerde düşmeyin. Yumruğun biraz üzerinde çok farklı bir görüntüye neden oluyor. Şuan için sizlere marjinal gelebilir. Ancak Amerika içerisinde çok yaygın olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Yakında Türkiye içerisinde önce ünlü isimler sonra da sokak modasında bu akımı göreceğiz. Genelde bu tarz öngörülerde pek yanılmayız.  Hatta siz önce davranıp bu ürünleri araştırarak temin edebilirsiniz. Sizler için yaptığımız araştırmada ebay gibi ünlü sitelerde ürünlerin satışlarının olduğunu gördük. Kalitesine göre fiyatların çok değiştiğini ancak sizin bütçenize göre bir şeyler mutlaka bileceğinizi söyleyebiliriz. Türkiye pazarında henüz bu tarz ürün satan firmaların olduğunu görmedik. Varsa da konu içerisinde bize ulaşarak bilgi verebilirler. Elbette bu konu kalıcı olacağından belki yıllar sonra bu konuyu görüp ne diyor bunlar diyebilirsiniz. Lafı çok uzatmadan sizler için seçtiğimiz el bileziği modelleri galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz