.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Ağustos 2013

YORUM 0

Yeni Moda Kısa Jean Modelleri

 • Sponsor
 • kısa jean modası

  Jean hayatımızın önemli bir parçası. Dönem dönem kendi içinde belli tarzlar ön plana çıkıyor. Bu sezon en çok dikkat çeken modeller ise kısa jean modelleri oldu. Bir çok önemli marka bu alanda harika tasarımlar ile modayı güçlendirdi.

  Konunun kısa bir özetini yaptıktan sonra detaylara geçelim. Önemli markaların yurt içi ve dışında koleksiyonlarına dahil ettiği tasarımlardan sizlere bir galeri oluşturduk. Bu galeriyi derlemek için bir çok markanın kreasyonlarını detaylı şekilde inceledik. Sizler de konu bittiğinde yorumlarınızla bu moda hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Kısa Jean modası hepimizin desteklediği bir moda değil. Ancak son dönemlerde trend olduğunu asla inkar edemeyiz. Özellikle sokak stilinde ön plana çıkıyor. Bir çok ünlü bu modayı yakından takip ediyor. Galeriyi derlerken bunu da göz önünde bulundurduk. Bir modanın yayılması için ünlülerin de tercih etmesi gerekiyor. Bu şekilde olunca moda hızlı bir şekilde yayılıyor. Rihanna gibi moda konusunda titiz isimlerin de tercihleri arasında kısa jean anlayışı yer alıyor.

  Lafı çok fazla uzatmadan konuya geçeceğiz. Ancak ufak bir not iletmeliyiz. Bazen resimlerin satış amacıyla konulduğu fikrine kapılıyorsunuz. Sitemiz bir moda öneri sitesidir. Sizler için en modern ve moda tasarımları sizlerle buluşturup alışveriş yaparken bunları göz önünde bulundurmanızı sağlıyoruz. Ayrıca bir çok markanın önemli indirimlerinden de sizi haberdar ediyoruz. O neden satış başlığı yer almayan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır. Bazı ürünler için yine size kolaylık olması açısından en uygun olduğu adresler mutlaka verilmektedir. Ancak bu konuda ondan fazla marka olduğu için böyle bir şansımız bulunmuyor.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz