.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Temmuz 2013

YORUM 1

Yeni Mulberry Çanta Modelleri ve Fiyat Araştırması

 • Sponsor
 • Mulberry çantalar

   

  Mulberry bir çok kadının ürünlerini edinmek istediği markalardan biridir. Bu konumuzda birbirinden şık çantalarını inceleyeceğiz. Harika görüntüleri ile sizleri baş başa bırakmadan önce gerekli bütün bilgileri sizlere vereceğiz.

  Öncelikle beğendiğiniz ürünleri resmi sitelerinden satın alabilirsiniz. ( Mulberry.com ) Fiyatları merak edenler için 2000 € ile 950 € arasında değişen fiyatlarla satışlarının yapıldığını iletmek isteriz. Ancak verilen rakamlara göre eşsiz ve kaliteli çantalara sahip olacağınız gerçeğini asla unutmayın.

  Özel gecelere uygun çanta modellerinin yanında günlük yaşamanızda kullanabileceğiniz ürünlerde Mulberry Çanta Modelleri içerisinde mevcut. Renk konusunda genellikle kırmızı ve koyu renkler üzerinde durulmuş. Ancak bunun yanında yinede sizi canlı gösterecek renklerde bulabilirsiniz. 2013 yılı içerisinde çıkan çanta modellerini aynı zamanda bir çok ünlüde görebilirsiniz.

  Son bölüm olarak sizlere galerimizi takdim etmek istiyoruz. İsterseniz en üstteki resme tıklayarak baştan sona kadar bütün resimleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda resimlere tek tek yorum yapma şansına da sahipsiniz. Özellikle yorumlarınızın bizi ayrıca mutlu ettiğini unutmamanızı rica ediyorum. Şimdi lafı çok fazla uzatmadan sizleri galerimizle baş başa bırakıyoruz.

  Etiketler:, , , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • Ad Soyad diyor ki ;
   30 Mart 2015, 23:46

   çok ğüzel çanta kalitelim markasınız

  Yorum Yaz