.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Ağustos 2013

YORUM 0

Yeni Pembe Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • en şık pembe abiyeler

  Pembe abiye söz konusu olunca konuşulacak ve paylaşılacak bir çok şey var. Geçmişten günümüze pembe renk her zaman için kadını simgeleyen özel bir detaydır. Özellikle bunalımda olduğunuz günlerde pembe renkleri tercih ederek kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

  Sizler için sezonun en kaliteli markaları içerisinden seçmeler sunarak bu seneye dair modayı takip etmek istedik. Sitemiz üzerinde herhangi bir abiye satışı söz konusu değildir. Bu konu hakkında siz değerli takipçilerimizi bilgilendirmek isteriz.  Moda önerisi anlamında eklenmiş bir konudur.

  Pembe Abiye Modelleri içerisinde cesaret isteyen modellerde mevcut. Her kadının giyebileceği modeller eklemeye çalıştık. Marjinal modellerden klasik modellere kadar bir çok seçeneğe sahip olacaksınız. Sitemizin felsefesi gereği bütün ziyaretçilerimize uygun önerilerde bulunmaya çalışıyorum. Pembe abiye diye düşünerek tek düze bir moda önerisi doğru olmaz. Straplez , uzun , kısa ve Tesettür alanında bir çok modelin modasını takip ettik.

  Özellikle ton olarak pdura rengini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu sene en yaygın üretilen ve tercih edilen renk pudra rengidir. Modayı takip etmeyi düşünen hanımlara bir dipnot olaraksunmak istedik.

  Ünlülerin bu sene içerisinde tercih ettiği pembe abiyelerin yanında , ünlü markaların kreasyonlarından da sunumlar gerçekleştireceğiz. Sizler burada abiye konusunda bir çok fikre sahip olacaksınız. Sizlere şimdiden keyifli bir moda yolculuğu dileriz. Üstteki resme tıklayarak galeriye geçiş yapabilirsiniz. Böylece modelleri detaylı ve büyük boy inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda her resme ayrı yorum yapabileceksiniz. Yeni araştırmalarımız ve analizlerimizle sizlerle olacağız.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz