.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Ekim 2013

YORUM 0

Yeni Sezon Bayan Gömlek Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • 2014 Gömlek Modelleri

  2014 Gömlek Modelleri

  Bayramın yaklaştığı şu günlerde sizlere uygun ve güzel bir alışveriş imkanı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu gün sizler için özellikle online alışveriş sitelerinde indirime girmiş veya butik açmış kaliteli markaların gömlek modellerinden seçmeler sunacağız. Bu galeri bir hayli araştırma neticesinde açılmıştır. Ancak sitemizi günlük takip edenler için çok avantajlı olacak bir konudur.

  Sizler için seçtiğimiz fiyat aralığı 160 TL ile 15 TL arasında değişmektedir. Bu ürünler içerisinde %70’e varan indirimde olanlarda bulunmaktadır. Sizlere bir çok markadan derleme yaparak oluşturduğumuz galerimizde seçimi zor bir gezinti imkanı sunacağız. Çoğu zaman beğeneceğiniz ürün bulamamaktan yakınıyordunuz. Bu konumuzda ise hangisini seçsem? sorusunu kendinize soracağınıza emin olabilirsiniz. Bu konudaki ürünler modagram.com sitesinde satılmaktadır. Bizim sitemizde sadece öneri maksadıyla eklenmiştir. Buradaki ürünleri sadece bu sitede değil bir çok sitede veya markaların mağazalarından da temin edebilirsiniz. Sitenin kendine ait ürünlerini ise sadece verdiğimiz adreste bulabilirsiniz.

  Sizlere birazda modellerden bahsedelim. Her alanda ürün olduğundan dolayı model hakkında değil de sezonluk ürünler hakkında bilgiler verelim. Doğal olarak sezon sonu indirimi olan modeller var. Gelecek sene giyerim veya sıcak günlerde giyerim diyebileceğiniz modelleri de yine bu galeride bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz galeride gezinebilmek için öncelikle yukarıdaki büyük resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında açılan galeride detaylı olarak marka isimleriyle beraber ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sizlere keyifli bir moda yolculuğu dileriz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz