.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Eylül 2013

YORUM 0

Yeni sezon bot modelleri

 • Sponsor
 • yeni sezon bot modelleri

  yeni sezon bot modelleri

  Yeni sezona ait birbirinden güzel bot modelleri hakkında yapmış olduğunuz araştırmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.birçok markanın birçok modeli ne sizler için analiz etmeye çalıştık. son dönemde özellikle online alışveriş sitelerinin birçok ünlü marka ve modelleri için başlattıkları indirim kampanyaları ne özel olarak sizler için inceledik . Bu kapsamda sizlere çok yararlı olacağına inandığımız bot modelleri hakkında bir konu hazırladık. Galerimiz içersinde özellikle sezonun trendlerini yakalayacağınız çok şık modelleri bulabileceksiniz. Konumuzu dikkatli takip ederseniz sadece modelleri hakkında bilgiler değil bu modelleri nasıl kombinleyeceğiniz hakkında da bilgiler edineceksiniz.

  Uzun ya da kısa veya çok marjinal modelleri ararsanız dahi bu galeride isteğinizi karşılayacak seçimleri göreceksiniz. Hemen şunu da belirtmekte fayda var. Sitemiz üzerinde şu an için satış yapılmamaktadır. Bu nedenle galerimizde gördüğünüz modelleri satma gibi bir şansımız yok. Bu galerideki modelleri sezonun trendlerini sizlere sunmak adına bir moda önerisi niteliğindedir.

  Bir çok ünlü markanın galerilerini gezerek bir liste oluşturmaya çalıştık. Elbette böyle bir konu için aylarca çalışma yapmak gerekir. Ancak biz ilk gözümüze çarpan şık modelleri toplamaya çalıştık. Bot modelleri için derlenmiş listemize eklemek istediğiniz modeller olursa bizlere yorum vasıtasıyla ulaşarak istediklerinizi eklettirebilirsiniz.

  Birde kombin olarak değerlendirdiğimiz bir kaç kare var. Buda yine dikkat etmeniz gereken ufak bir ayrıntıdır. Son olarak sizlere keyifli bir moda gezintisi dilerken bizde yeni konular için çalışmalara başlıyoruz.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz