.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Eylül 2013

YORUM 0

Yeni Sezon Kalem Etek Modelleri

 • Sponsor
 • kalem etek modası

   

  Sonbahar sezonuna yakın zamanda merhaba dedik. Bu sezon en çok tercih edilen kalem etek modelleri konusunda bir araştırma yaptık.

  Dönemin etek modası kolay kolay değişmiyor. Sonbahar için genelde hepimizin kalem etekleri gardroplarında yer alıyordur. Şimdi onların ortaya çıkma zamanı geldi. Hatta mümkünse yenilerini alma vakti. Peki bu sene içerisinde özellikle önemli markaların bizlere sunduğu kalem etek modelleri nelerdir? Bunu araştırırken elbette bir yandan da bizlerin tercihlerinin ne kadar önemli olduğuna dikkat çekeceğiz. Bu konuda sadece yenisini almak değil , var olanıda güzel değerlendirebilmek gerekiyor. Bunun için özel kombinlerle galerimizi güçlendireceğiz. Kısacası kalem etek modası hakkında her şeyi galerimizde anlatmayı planlıyoruz. Hanımların korkusu genelde moda sitelerinde sadece yüksek maliyetli dünya çapında markaların modelleri tanıtılıyor. Bizim sitemizde ise her kesime ve keseye uygun modelleri tanıtmaya çalışacağız. Birde altı çizilmesi gereken bu konunun sadece modayı takip etmeniz için öneri maiyetinde olduğudur. Bazı hanımlar bize kızıyorlar. Niye ürün satmıyorsunuz? Biz prensip olarak bir işi yapacaksak en iyisini yapma zihniyetindeyiz. Bu alanda ciddi bir birikim ve bağlantı gerekiyor. Bu nedenle sizlere iyi olduğumuz konuda bilgi paylaşımı yapmayı tercih ediyoruz. Çoğu konumuzda size zaten en uygun alışveriş için önerdiğimiz ürünlerin satış adreslerini veriyoruz.

  Konuyu çok dağıtmadan bu senenin trendlerine geçelim. İster işte , ister sokakta , isteseniz evde rahatlıkla giyebileceğiniz kalem etekler için oluşturduğumuz galerimizi dikkatlice gezmenizi tavsiye ederiz. Başarılı kombinler , dönemin favori renkleri ve markaların moda alarmlarını burada inceleyebilirsiniz. Galeri için yukarıda büyük resme tıklayın. Ardından galeride resimleri büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz